Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szerezzek a kutyusaimna...

Hogyan szerezzek a kutyusaimnak játszótársakat?

Figyelt kérdés
Van két ivartalanított kan,igen jól szocilaizált,játékos kutyusom. Egyki közepes,másik nagytestű,ezért félnek tőlük, és más kutyákat nem engednek a közelükbe. Pedig nagyon szeretnének játszani,ismerkedni más kutyákkal. Mindig sírnak,mikor látunk egyet. Akivel régen sétáltunk,annak van 3kutyája, de mostanában inkább bulizik, és a haverokkal van,mint sétálna a kutyákkal. Szóval ez a lehetőség sincs már. Más kutyás ismerősöm nincs.
2009. júl. 16. 19:51
 1/10 A kérdező kommentje:
Kimaradt: 8hónaposak, és egymással is rengeteget játszanak, de jó lenne, ha idegen kutyákkal is tudnának játszani(persze olyannal aki egészséges)!
2009. júl. 16. 19:55
 2/10 anonim ***** válasza:
Menj ki velük egy olyan helyre,ahol sok a kutyás és egy szimpatikus emberkétől kérdezd meg,hogy ismerkedhetnek a kutyik,mond azt is hogy nem bántanak. Sok sikert!
2009. júl. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Járunk ki kutyás helyekre, ahol rengeteg a kutya, de ott is féltik tőlük,hiába mondom,hogy barátságosak. Senki sem hiszi el(mert szájkosár van rajtuk,itt büntetnek,ha nincs rajta).
2009. júl. 16. 20:54
 4/10 anonim ***** válasza:

És azokon a kutyákon nincsen szájkosár, csak a tieiden?

Merre felé játszanak a kutyák? "Piknik - sétálós - gyerekes" parkban, vagy folyóparton, ilyesmi? Mert ha az utóbbi, akkor vedd le róluk a szájkosarat, pláne, ha barátságosak.

És van is precedens a büntetésre, vagy csak az ebtartási rendeletetek írja elő? Nálunk is elviekben büntetnek, de még soha senki sem szólt meg (pedig kaukázusim van).

2009. júl. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nálunk büntetnek is érte. A kutyafuttatón játszanak, ahol van egy bányató is. Ilyenkor le van véve, csak közterületen van rajtuk. Köszi a segítséget!

Ja és egyébként errefelé nem sokan sétáltatják a kutyájukat, tehát a kutyafuttatón se sokan vannak sajnos:(

2009. júl. 18. 15:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ez szomorú... én azért megnézném azt a közterületest vagy rendőrt, hogy bírná így a 35 fokban a szájkosarat...Még az jutott hirtelenjében az eszembe, hogy átvihetnéd őket másik városba vagy területre (ha van kocsid).
2009. júl. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Van kocsink, de szinte itt csak falvak vannak, ahol nem kell mondanom,hogy ilyen hely nincs.

Debrecen van még közel egyedül, de ottis aszfalt van:(

2009. júl. 18. 19:36
 8/10 anonim ***** válasza:

Nállunk is ez a helyzet:

Utcákban:Ritkán egy-egy kutya az is olyan agresszív :(

Kutyafuttatóba:MEg kihalltság

Így van ismerösünk labradorok (2 szuka) oda szoktunk menni az én kutyusom is kan 1 éves közepes testű.De jó lenne másokkal is ismerkednünk,dehát ez van

2009. júl. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én Debrecenben lakom de sajnos az én kutyusomnak sincs sok játszótársa, pedig itt sok a kutya, ő is ivartalanított kan, és velünk is úgy van hogy nem jönnek hozzánk pedig egyáltalán nem agresszív, barátságos, mégis elég sokan elkerülnek minket, pedig ő csak játszani szeretne. (Bocsi hogy nem a kérdésedre válaszoltam, de sajnos nem vagy egyedül ezzel a problémával.
2009. júl. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sok-sok kutyással kell beszélgetni!

Ha kiszúrsz a távolban egy kutyást rögtön menj oda hozzá és próbáld meg kipuhatolni, h nem-e neki is ez a problémája.

Én Pesten lakom és így találtam "falkára". :)

2009. júl. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!