Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit tennétek?

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Gyorsan ,tömören leírom:Van 3 kutyánk,2 kistestű és egy nagy. A minap megkért egy néni,hogy az ismerőse kutyáját (PULI) fogadjam örökbe.Nem tudok róla semmit,nemét,semmit,csak annyit hogy már felnőtt és mindig láncon van mert a néni félti a virágait.Nagyon hálás kutya ,nagyon meghálálja ha megsimogatják. Ti mit csinálnátok?

Befogadnátok?



2012. júl. 29. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
ennyi kutya mellett nem bírnád már...
2012. júl. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Inkább,mint hogy láncon legyen egész életében.
2012. júl. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem be.

Nekünk is így volt hogy 3 kutyánk volt 2 nagy és egy kicsi és még egyet befogadtunk az utcáról.

Vagy ha nem is akarod megtartani akkor is fogadd be szerintem és keress neki egy rendes gazdit akinek ideje is lenne rá és nem csak láncon tartaná kikötve.

2012. júl. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát eszt neked kell eldöntened. Te tudod, hogy hogyan állsz anyagilag és elbírnál e tartani még egy kutyát!

Én biztosan befogadnám. Nekünk van 2 saját kutyánk mind a kettő kistestű de nemrégen volt 2 ideglenesen befogadott nagytestű kutyánk. Szóval én a helyedben befogadnám.

De neked kell döntened!

2012. júl. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Először is nézd meg, hogy egyáltalán passzol-e hozzád aí jelleme, illetve hogy képes-e civilizáltan együtt élni a többi kutyával, és/vagy biztosíts egy elkerített területet, ahol addig maradhat, amíg össze nem szokik a bandával. Meg hát nyilván az se mindegy, hogy mennyire tudsz ellátni négy kutyát idő, pénz és energia tekintetében.
2012. júl. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az már mindegy hogy 3 vagy 4. Ha anyagilag tudod nekik biztosítani azt, amit kell (etetés, oltás, élősködők elleni védelem + chip és ivartalanítás, amit még nagyon javaslok) akkor simán. Egy falka minél nagyobb, annál jobb. Ha képes vagy a falka élén állni, és rendet tartani, akkor vállald be.
2012. júl. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a mostani 3 kutyámnak minden oltása megvan + bolha és féreg hajtózva vannak.
2012. júl. 30. 15:04
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen fogadd örökbe:)

A kutya szeretni fog:)

2012. júl. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Velünk is ugyanez volt, csak a szomszéd meghalt, és befogadtuk a puliját, mindenesetre a puli már ismert minket, mert gyakran mi hoztunk neki enni. Amikor meglátta az új házát, egyből belement. :-),
2012. aug. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!