Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyus? (kép lent)

Milyen fajta kutyus? (kép lent)

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 29. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
biztos van benne berni pásztor :)
2012. júl. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
törpe spicc.
2012. júl. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
szerintem ilyen csivava szerű kutya lehet (bocsi nem tudom hogyan kell leírni : S)
2012. júl. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
keverék.
2012. júl. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hovawart vagy annak keveréke lehet.
2012. júl. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát erről a képről nem nagyon lehet megállapítani. Még azt se, hogy nagy vagy kistestű.

Én azt veszem ki a képből, hogy kistestű és olyan kis görbe lábai vannnak. Így valami Tacskó keverékre tippelek.

2012. júl. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok, szerintem, jobban megnézve, közepes méretű kutya lehet, és még mindig fenntartom, hogy bernis beütése van, a fekete szőre, a részben barna lába, fehéres mancsa, és barna "szemöldöke", valamint a szőrtípusa (hosszú, kicsit hullámos), mancsa mérete miatt, de viszont nemhiszem, hogy nagytestű, a lábai elég rövidek, de lehet, hogy csal a kép. A hátát nem látom, hogy milyen hosszú, de a fejformája és lábhossza miatt némi tacsit is látok benne. Ti elképzelhetőnek tartotok egy berni-tacsi keveréket? Lehet, hogy más fajta, csak tippelni tudok. A kép nem a legjobb, bár legalább látni a pofáját :). Nem tudsz feltenni egy képet oldalról, és mondjuk úgy, hogy valaki odaáll mellé, hogy lássuk, mekkora is a kutyus?
2012. júl. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajnos a kép tényleg csalóka mert nem lehet látni hogy mekkora a kutya. Én tartom magam ahhoz hogyha nagytestű akkor havawart vagy annak keveréke lehet.

Egy kép a hovawartról:

[link]

2012. júl. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
igen, a hovawart se rossz tipp, de mindenképpen jól jönne egy jobb kép :) várjuk
2012. júl. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is a hovawartra gondoltam.
2013. dec. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!