Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok javasolni kutyabarát...

Nory0722 kérdése:

Tudnátok javasolni kutyabarát szálláshelyeket Szabolcs megye környékén (max 50-100 km-re Nyíregyházától)?

Figyelt kérdés
Szeretnénk 2-3 éjszakát eltölteni egy jó kis szálláshelyen kutyáinkkal. Lehetőleg ne túl drága legyen, ha elfogadnak erzsébet utalványt, vagy szép kártyát, akkor nagyjából mindegy az ár. A lényeg, hogy teljesen kutyabarát környezet legyen, a környéken esetleg étterem, ahová bevihetjük őket, de ha ez nem is, akkor jó kiránduló helyek, esetleg vízpart. A válaszokat előre is köszönöm.
2012. júl. 29. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, de hülye nem vagyok, tapasztalatok érdekelnének, meg itt nem igazán találtam nyh-hoz közeli helyet. jó lenne, ha nem önelégült b...ok írnának! köszi
2012. júl. 29. 22:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia Nyíregyen ezt a két helyet tudom


[link]


[link]


De nincsenek tapasztalataim.


Vagy esetleg itt tudsz még nézni pár környékbeli szállást.

[link]

2012. júl. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Közben megbeszéltük, hogy lehet kicsit messzebb is, csak jó kirándulóhelyek legyenek. Olyan 150-180 km a max, legfeljebb vonattal mennénk, ha a kutyáknak úgy kényelmesebb.
2012. júl. 30. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!