Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek az uszkár divatos...

Szerintetek az uszkár divatos manapság?

Figyelt kérdés

Érdekelne a véleményetek az uszkárokról. Arról, hogy milyen a természete, és mennyire népszerű mostanság ez a fajta?

Előre is köszi a válaszokat:)



2012. júl. 30. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Miért, neked csak divatkutya kell?
2012. júl. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősömnek standard uszkárja van, nagyon jó természetű kutyák, intelligensek, tanulékonyak. Sokat kell velük foglalkozni és nagy a mozgásigényük, illetve arra is készülj fel, ha ilyen kutyát szeretnél, hogy rendszeresen fésülni kell őket, és kutyakozmetikushoz vinni. Az hogy mennyire divatos, nem tudom, bár engem ez a szempont nem is érdekelne, amikor kutyát választok. Nekem egyébként személy szerint nem tetszenek kinézetre, de mindenkinek más az ízlése.
2012. júl. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ne azért vegyél kutyát mert divatos vagy sem,én úgy veszem észre nem annyira felkapott fajta amúgy. Nekem 14 évig élt az uszim és csak pozítívumot tudok mondani róla. Nagyon intelligens kutyafajta,könnyen tanulnak,átlagos mozgásigénnyel,könnyen alkalmazkodnak,nem vedlenek,2-3 havonta kell nekik kozmetikus. Gyomruk érzékenységre hajlamos ezért minőségi táppal kell etetni őket,vagy amit mi csináltunk hogy mindig főztünk rá. Nekünk amúgy törpe volt,de van ennél kisebb méret a toy is,és ennél nagyobb a közép és az óriás. Soha nem nyirattuk le oroszlánfazonra,nekünk a kölyök fazon tetszett mindig is. Az biztos hogy első kutyának is tökéletes,mert a makacsság nem jellemzi ezt a fajtát,annál inkább szívesen tanulnak,és igen csak jó helyről vegyél,tenyésztőtől!
2012. júl. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Idáig nem értettem, amikor valaki feltesz egy kérdést, majd felháborodottan megírja, hogy "jó lenne, ha a kérdésre válaszolnátok"...


Fogalmatok sincs, hogy miért kérdezem, de rögtön támadó válaszokat írtok...

Azért kérdeztem, mert valakinek ajánlottam ezt a fajtát, és ő kérdezte, hogy nem túlságosan divatos e. Ő ugyanis pont olyat nem akar... Én írtam, hogy szerintem egyáltalán nem divatos az uszkár, de gondoltam megkérdezem, hogy másoknak mi a véleményük a fajtával kapcsolatban.

2012. júl. 30. 11:21
 5/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, köszönöm a kérdést, én kérdeztem tőled.

A többieknek: nem akarok divatkutyát, kösz.

2012. júl. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt, hogy mennyire divatos, mindenki le tudja mérni egymaga: ha minden sarkon uszkárba botlik, akkor azon a környéken elég népszerű, ha meg csak elvétve találkozik vele, akkor nyilván nem. Részemről alig találkozom uszkárral, szóval szerintem egyáltalán nem mondható divatosnak, de lehet, hogy Debrecen vagy Zalaegerszeg meg tömve van velük.
2012. júl. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem (szerencsére) egyáltalán nem egy divatos fajta. Kár lenne ha ezt is felkapnák újra és elkezdenék agyonszaporítani. Az utóbbi években összesen 2db uszkárral találkoztam egy normállal és egy toy-al velük is a kutyaiskolában agility edzéskor és egy a gazdijuk.
2012. júl. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én is összesen 4 uszkárt ismerek, pedig az elmúlt évek alatt legalább 1000 kutyával találkoztam.

Tényleg jó szívvel ajánlom ezt a fajtát mindenkinek, nagyon jó természetűek, és lakásban nagyon praktikusak a szőrük miatt.

2012. júl. 30. 14:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is uszkárom van és a környékünkön 2-3 uszkár van! Egyáltalán nem divatkutya! Sőt megfigyeltem, hogy amikor elviszem messzebbre, ahol nem ismernek, mindig megnézik és megdicsérik, hogy milyen szép kutya! Az én kutyám nagyon ugatós, de szerintem nem mindegyik ilyen! Ja, és egyáltalán nem hullik a szőre, ami nagyon előnyös egy lakásban! :) Mindenképpen ajánlom!
2012. aug. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!