Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Skót juhász, honnan? (lent)

Görbe bözske :) kérdése:

Skót juhász, honnan? (lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék egy collie kutyát lehetőleg törzskönyveset, de NEM kölyköt. Nagyjából 5 hónapostól 2-3 évesig. honnan tudok ilyen kutyust szerezni?? fajtamentőknél már néztem de nemigen találtam.....
2012. aug. 1. 13:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Itt nézz körül:

[link]

Sable-ből vannak pár hónaposak a Benedister kennelben és talán a Nyitramenti kennelben is.

Tricolor kiskutyák a Yankee Blue Monuntains-ben vannak, de ők még kicsik.

2012. aug. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi a választ. És mennyibe kerül egy ilyen kutya?
2012. aug. 1. 13:55
 3/12 anonim ***** válasza:

Milyen célra szeretnéd?

Azt nem tudom, hogy pontosan mennyibe kerülnek ezek a kiskutyák, 80-100 ezer forintra tippelek. Hívd fel őket, nem

2012. aug. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Lemaradt a vége:

Hívd fel őket, nem fogják leharapni a fejed. :)

2012. aug. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyrészt családi kutyának,de valamilyen kutyasportot is kipróbálnék 8akár komolyabban is).
2012. aug. 1. 14:23
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudok felnőtt eladó collieról. A Benedister kennelben levő kb 3-4 hós kiskutyákat viszont nagyon tudom ajánlani, nekem is tőlük van a colliem(ő még egy másik kennelnév alatt). A 1,5 éves kutyámmal kiállításokra járunk, terápiázunk, agilityzünk, frisbeezünk, gyönyörű szép, tökéletes idegrendszerű collie. A tenyésztővel szinte napi szinten beszélünk, mindig érdeklődik a kutyáról. A kiskutyák nagyon jó körülmények között élnek, nagyon sokat foglalkoznak velük. Árat írok privátban ha érdekel.
2012. aug. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi:) tudnál küldeni képet a te kutyusodról? és az áruk és érdekelne.
2012. aug. 1. 15:19
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem ez az egyik favorit kennelem. És van is ott egy eladó 2011. 12. 07-én született blue-merle szuka.


[link]

2012. aug. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

fajtamentőknél nézd meg!

sos.dogmania.hu

2012. aug. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a Nyitramenti kennelből van egy most 9 hónapos sable kanom, egyik nővére még ot van náluk és ha jól tudom megfelelő helyre akarják őt is elhelyezni, de a honlapjukon nicsen meghirdetve, emellett most van egy kb. 4-5 hónapos sable alom egy másik párosításból. A Nyitramenti kennel kiállításra tenyészt, teljes show vonal, ezért az onnan származó kutyákat sportra szerintem nem nagyon lehet használni, de kitudja, próba szerencse! :) Az enyém speciel kölyöknek kifejezetten bamba kutyunak indult, de sikerült " felturbóznom" a kutyát. :)) ( értsd: minél több olyan játékot játszottam vele, amiktől a kutya egyre élénkebb lett)

2012. aug. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!