Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A képen lévő kutya milyen fajta?

A képen lévő kutya milyen fajta?

Figyelt kérdés
[link]

2012. aug. 2. 16:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Winner of Royal Hill!

A francia bulldogot vagy a német dogot? A kicsit csak tippelem, nem látom kiírva a fajtáját a honlapodon, tehát akár a keverékek versenyén is indulhatott.:) Egy bemutatkozó szöveg sem ártana. Bocs, de olyan nagyképű voltál!

2012. aug. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Winner of Royal Hill ***** válasza:
34%

Kedves név nélkül minősítgető hozzászóló!

Én nem szégyellem a hozzászólásaimat, vállalom az arcomat és a nevemet egyaránt,sőt ha gondolod e-mailt is írhatsz vagy felhívhatsz, minden adatomat megadtam. Te nem.

Ha jártas lennél a kutyás dolgokban tudhatnád,hogy MEOE nem rendez kiállítást keverék kutyáknak( ha rendesen megnézted a kutyáim adatlapját láthatod a szervezeteknél elért eredményeik egy részét,mivel jó ideje nem frissítettem a honlapot,s azóta történt egysmás házunk táján). A kutyák neve alatt fel vannak tüntetve az őseik. A képtárban pedig találsz TK fényképeket is.

Ez nem nagyképűség, szimplán a tények.

Évekig tanulmányoztam a kutyákat, kiállításokra járok, a fajták kb.90%-át felismerem kapásból.

Azt nem értem, hogy az aki nem ért a fajtákhoz minek kommentel? Ezt magyarázzátok már el nekem.

Egyébként a "kicsi" kutya valóban francia bulldog, gratulálok, hogy nem mopsznak nézted.

Bemutatkozni meg őszintén kinek mutatkozzak be? Neked?

Aki ismeri a kutyáimat tudja ki vagyok,aki meg nem úgyis megismer ha akar. Itt nem én vagyok a lényeg,hanem a kutyák,ők bizonyítottak, bizonyítanak,ez nekem elég.

De azért kösz a honalapszerkesztési,feltöltési tanácsokat, lehet hogy egyszer megfogadom, bár ehhez túl nagyképű vagyok...

2012. aug. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
egyértelműen Whippet :-)
2012. aug. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Kedves Winner of Royal Hill!

Talán szerénységből nem vállalom a nevem, nem kérkedek, arra nem ez az oldal való. Kiállításon is csak "néhányszor" jártam. Nem ismerek minden fajtát, de azért elég sokat.


Legyen: Te mindenkinél jobban értesz a kutyákhoz!

2012. aug. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Winner of Royal Hill ***** válasza:

Jajj hagyad már kedves "nevenincs" ezt a szerénykedés dumát.Ez nem szerénység,hanem sunyiság vagy kamu...

Én egy szóval sem mondtam,hogy én mindenkinél jobban értek a kutyákhoz.

És mintha azt hangsúlyoztam volna,hogy nem én számítok hanem a kutyáim.

Az meg hogy a kutyáimat fikázod,idézem:"tehát akár a keverékek versenyén is indulhatott" kicsit gáz.Sosem szerettem a sunyi embereket,ha valami nyűgöd van szemtől szembe közöld.Ne nagypályázz itt,hogy "néhányszor" voltál kiállításon...Mit vittél haza a bolhán kívül? Mert mi volt hogy semmit,csak a bolhát, máskor meg mindent vittünk...Az élet nehéz....

2012. aug. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem vitatkozom veled! Legyen kamu, legyen, hogy bolhát vittem haza! Ez a stílus nem kenyerem.
2012. aug. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Winner of Royal Hill ***** válasza:
Nem kenyered? Nekem meg a sunyiskodás nem az. A személyeskedést meg te kezdted.
2012. aug. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!