Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha meghal egy kutya nyitott...

Ha meghal egy kutya nyitott szemmel, akkor neki is lecsukják a szemhéját mint az embereknek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Aki kötődik az illetékes kutyához,azok szerintem mindenképpen úgy szokták.Járókelők meg egy kóbor,vagy ismeretlen kutya esetében szerintem meg hozzá sem érnének a dögfertőzések miatt,inkább kihívnak valakit (sintér,vagy ilyesmi,nem tudom,hogy ilyenkor mit szokás).
2012. aug. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha az enyém ugy halt meg neki mindig lecsuktam de általában csukott szemmel halnak meg.
2012. aug. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én pár éve tanuja voltam egy haldokló kutya utolsó perceinek:( A saját kutyám volt!

Mint aki alváshoz készül,lefeküdt,két melső lábait maga elé rakta,fejét ráhelyezte és mint aki kényelmesen aludni kész ugy lecsukta két szemét és örökre elszenderedett!

Mindeközben én a könnyeimmel küszködtem és a szivem szakadt meg ahogy ezt végignéztem!:))

2012. aug. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó..megkönnyeztem:-/

A mi kutyáink is mindig csukott szemmel haltak meg.. De illő lecsukni,megadni neki is a tiszteletet akárcsak egy embernek..

2012. aug. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!