Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Basszus tényleg nincsen...

Basszus tényleg nincsen egyetlen egy hely sem ahova a kutyás elviheti a kutyáját fürdeni?

Figyelt kérdés

Ma már a Dunából is kihajtottak minket (kutyák voltak benne, ember nem).

Kuva nagy a meleg, mi mennénk ugye pacsálni, de értelmes ember nem hagyja otthon a kutyáját, szeretné vinni magával... de szinte alig találok helyet ahova vinni lehet.


Tavaly Romániában nyaraltunk és basszus még ott is láttam a tenger parton kijelölt kutyás strandot, ahol annyi kikötés volt, hogy a kakit fel kell szedni.


Miért van ennyire begyöpösödve mindennel kapcsolatban Magyarország?


2012. aug. 3. 23:20
1 2
 1/12 aya26 ***** válasza:
Velencei-tónál strandoltam, és oda belehetett vinni a kutyát, láttam, hogy egy család bevitte, mondjuk az kisebb testű kutyus volt.
2012. aug. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az, hogy láttad, hogy bevitték, nem azt jelenti, hogy be is szabad.

Délegyházán van asszem valami kutyás strand, illetve érdemes rákeresni, hol szoktak kutyás nyári táborokat tartani, ott valószínűleg van lehetőség kutyás fürdésre is.

2012. aug. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szia, régebben mi is oda jártunk (8kg a kutyus). Gárdonynál a szabad strandon nem tiltotta tábla, és többen is voltak, így mi is mentünk kutyussal, de múlt héten az egyik barátunkat 50e ft-ra bírságolták pusztán azért mert bent volt a strand területén a kutyájával.
2012. aug. 3. 23:34
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Hivatalosan? Szerintem sehol. Én már semmin nem csodálkozok, Magyarország ilyen téren is sötét, mint az éjszaka. Külföldön szinte mindenhol van lehetőség, nálunk semmi...
2012. aug. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 aya26 ***** válasza:
100%
2012. aug. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!


A tatai Öreg-tóhoz járhat kutya, be is mehet a vízbe, rengeteg kutyás jár oda, mivel hivatalosan (bár kiépítették) de nem strand.

Senki nem piszkál senkit.:)

2012. aug. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
tiszta hülyeség!! Én leviszem a tópartra és kész! Nem tiltott terület! :S Külföldön bezzeg még kutya strand is van!
2012. aug. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Délegyháza!!!Tavirózsa kemping :)

500Ft a belépő a kutyusnak :)

2012. aug. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Agárdon ha a Park kempingben szállsz meg, mehet veled a kutya is fürdeni. Tihanyban is lehet fürdetni a Belső tóban, ott sem szólnak érte. Én mindig keresek a tavakon egy nagyon eldugott helyet, és reménykedek, hogy nem jön senki sem büntetni. Vicc ez az egész helyzet, ami nálunk van, lassan buborékba rakom a kutyákat, hogy senkit ne zavarjanak... Több betegséget lehet kapni az emberektől, hattyúktól a vízben, mint a kutyától. A kutya legalább nem piszkít bele...
2012. aug. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ez a kutyás strand marha jól hangzik és olcsó is, csak az meg szegeden van... béna ez az egész helyzet, sajnos.
2012. aug. 4. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!