Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez jó táp?

Szerintetek ez jó táp?

Figyelt kérdés

Gabona, hús és hűsszármazék (marhahús min. 30%), zsírok és olajok, növényiolaj származék, zöldség (a zöld és narancssárga tápszemekben min. 4%), növényi fehérjekivonatok, élesztő, ásványi anyagok, cukrok, a piros tápszemcsék 5 % friss húst tartalmaznak. természetes összetevőkkel készült (min. 98%)

Tápanyagtartalom: fehérje 24 %, zsírok 9%, nyers rost 2,5 %, nyers hamu 9%, kalcium 2%, foszfor 1,1%, A-D3-E vitamin, vas, jód réz, mangán, cink, szelén.

Színezék: alkonysárga E110 75 mg/kg.

Tartósítószer: természetes tokoferol kivonat 100 mg

Adalékanyag: mannán-oligoszacharid, glukozamin HCL.



2012. aug. 5. 00:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon nem jó tele van fölösleges és mérgező dologgal
2012. aug. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Alacsony minőség nagyon:

Első helyen gabona szerepel tehát az a fő alkotó eleme,és mivel nem lovat akarsz etetni ez nagyon rossz a kutyának.

Hús oké de hússzármazék?

Színezett táp,tehát tele van színezékkel ami szintén káros a kutyának.

Összességében nem tudom mennyibe kerül ez a táp,de majdnem olyan rossz mint a pedigree és társai.

2012. aug. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Így van, gabonából van benne a legtöbb, cukrot tartalmaz és a piros tápszemcse színezék. Emellett szerintem a kalcium tartalma is magas.
2012. aug. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor ezzel ne etessem... jobb ennél a Dog Chow is?
2012. aug. 5. 20:53
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit szánsz rá?

Majdnem a Dog Chow árában lehet kapni Brit Prémium tápot, annak sokkal jobb az összetétele!

2012. aug. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most éppen havi 30000ből élünk mert suli mellett nem könnyű melózni, de nem tudok 10000et költeni sajnos egy tápra, egyenlőre, de lassan helyrejövünk kb 2 hónap, most 1 éves a kutyám.
2012. aug. 5. 23:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Ok, de azt kérdeztem mennyit szánsz rá :D

Úgy könnyebben tudunk tápot ajánlani.

Egyébként a Brit Prémium 6-8eFt között van (15 kg), attól függ hol veszed.

2012. aug. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm és ezt a tápot meg lehet venni valamilyen üzletben pl. Fressnapf vagy Alphazoo? Esetleg online lehet megvenni?
2012. aug. 7. 00:31
 9/9 anonim ***** válasza:

Boltokban még nem láttam, itt nézz szét:

[link]

[link]


stb.

2012. aug. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!