Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Közületek hányan kényszerülnek...

Közületek hányan kényszerülnek repülőn szállítattni kutyátokat? Hogy zajlik ez?

Figyelt kérdés
Külföldön élek és ha minden jól megy maradok is jó pár évig.Soha nem lehetett kutyám,de itt végre megengedhetném magamnak,de sajnos ha Magyarországra utazok kénytelen lennék repülőn utaztatni szegényt. Kb úgy 4 hónaponta. Ti ezt hogy oldjátok meg? köszönöm a válaszokat :)

2012. aug. 5. 20:39
 1/4 Hovarju ***** válasza:

Még nem utaztattam repülőn kutyát. De ha szükség lenne rá megkeresném a különböző légi társaságokat.

Általában a kis testű kutyát (ha jól tudom 8kg-ig, szállítódobozzal együtt) fel lehet vinni az utastérbe.

Ettől nagyobb testű kutya csak poggyászként szállítható, speciális szállító dobozban. Úgy tudom, hogy egy gépen egyszerre csak egy kutya utazhat, úgyhogy érdemes lenne előre helyet foglalni.

A szállítás pontos feltételeit pedig az adott légitársaságnál kell megtudakolni.


Úgy tudom van külön légitársaság, akik kutyát szállítására szakosodtak. (a nevüket sajnos nem tudom)

2012. aug. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hovarju ***** válasza:

és ha kb. 4 havonta hazajössz, mennyi ideig maradsz itthon.

Mert egy rövidebb itt tartózkodás erejéig, akár kereshetsz neki egy helyi panziót is.

2012. aug. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha utazgatnod kell az a legegyszerűbb, ha kis testű kutyát szerzel. Azt könnyen fel lehet vinni a repcsire is, szerintem az utastérben nem viseli meg az utazás.
2012. aug. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jack Russel terriert szeretnék,ő kistestűnek számít. Akkor valószinü hogy ő velem lehetne az utazás során és nem kéne a csomagok közé kényszerítenem? Ha el jön az alkalom ,részletesen utánanézek. A WiZzair nem szállít állatokat.majd nézek mást,köszönöm.
2012. aug. 10. 20:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!