Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemények erről a tablettáról...

Vélemények erről a tablettáról? Vagy hallott róla valaki valamit?

Figyelt kérdés

Épp tápokat nézelődtem mikor ráakadtam erre:

[link]


Nekem kan kutyáim vannak, igaz hogy ivartalanítva, de ivarérés után lettek, így a jelölgetés igencsak megmaradt. Én inkább elkerítettem amit megakarok védeni az elpusztulástól, de kíváncsiságból érdekelne, hogy valaki kipróbálta, hallott e róla.

Bár nekem ez olyan furcsa. Nem hiszem, hogy ki is próbálnám, mert ki tudja mi ez, meg mit csinál a kutyába.(okoz e valami kárt)


2012. aug. 6. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
nem jó.. de ha le akarod szoktatni, őket a jelölésről mindig legyen nálad vizipisztoly! ÉS HA JELÖL FÚJJ RÁ ÉS MODD NEM!!!!! íj privibe
2012. aug. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze vízipisztoly, mindig ott vagy ha jelölget a kutya? mert ha nem akkor nincs értelme az egésznek.

Az egyik kutyás ismerősöm használt ilyen tablettát (nem tudom hogy ez a márka volt-e), az volt a lényege hogy többet pisilt a kutya ezért nem volt olyan savas a vizelete és nem égett ki tőle a fű.

2012. aug. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát igen, nem mindig vagyok ott. Meg azzal az a baj, hogy az egyik nagyon utálja, ha le locsolom. Mert a nagy melegbe próbáltam, hogy picit lehűtsem, de nagyon nem akarta, félt tőle.
2012. aug. 6. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!