Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha kezd a kutyusnak szuvasodni...

Ha kezd a kutyusnak szuvasodni a foga lehet e kezelni, igazándiból mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 19. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Vidd olyan állatorvosi rendelőbe, ahol van állatfogászat is! általában altatás mellett ugyanúgy betömik mint egy emberét, vagy ha nem nagyon fontos az a bizonyos fog, lehet hogy kihúzzák, de szerintem nem fogják.
2009. júl. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szoktál adni a kutyusodnak olyan rágó rudat ami elvileg 80%kal csökkenti a fogkőképződést?:) én mindig is vettem ilyet a kutyusaimnak, eddig még nem volt gond

d a fogukkal :) állatorvos, én is azt javasolnám, ő megmondja mit kell tenni és hova kell menni ha ő esetleg nem tudná elvégezni(nincs eszköz pl. abban a rendelőben).

2009. júl. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
változékony táplálék . a változékony nem keletkezik fogkő
2009. júl. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!