Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnám megvenni?

Hol tudnám megvenni?

Figyelt kérdés

Kutyafelszerelés kéne, de szerintem az AlphaZoo kicsit eléggé drága hely.

Milyen helyet tudtok mondani, ahol minőségi, de nem túl drága felszerelést árulnak?


2012. aug. 8. 00:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Fressnapf? Valami mezei kisállatkereskedés?
2012. aug. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Budai vagyok...
2012. aug. 8. 00:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem rendelj netről onnan a legolcsóbb
2012. aug. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A fressnapf drágább az alphánál, neten nézz körül rengeteg webáruháznak van Bp-n lerakata. De a PFV-be személyesen is elmehetsz, esetleg a petdrogeria.hu az ahol egész nagy a kínálat és van budai átvételi lehetőség... Még a zoona.hu-ról tudom, hogy olcsó és Bp-n van személyes átvétel, de hogy vásárolni is lehet e ott úgy, hogy nem rendeled meg előre azt nem, innen meg az áraik miatt (túl alacsonynak tűnik sok esetben és ez esetleg a minőség rovására mehet) csak úgy vásárolnék.

Ha jó minőségű, tartós felszerelést szeretnél akkor a k-9 illetve a bende webshopot érdemes megnézni, K-9 csepeli, a Bende ha jól tudom a 8.ker-ben van.

2012. aug. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
WWW.FRAKK96.HU szegedi cég, de nagyon jó árai vannak és ha több dolog kell, akkor már a postaköltség is megéri.
2012. aug. 8. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindenképp webshopból rendelj.

Ha csak a Kiltix nyakörvből indulok ki, webshopon keresztül rendeltem 3800 forintért, a Fressnapfben 5200.

2012. aug. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
TESCO!
2012. aug. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Webáruház?
2012. aug. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
www.dogshop.hu én mindent innen szoktam rendelni!
2012. aug. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!