Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a...

Görbe bözske :) kérdése:

Mi a véleményetek erről a kennelről?

Figyelt kérdés

egyáltalán kennelnek számít?

[link]


személyes tapasztalat is érdekel.


2012. aug. 8. 14:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem, nem számít kennelnek.

Anno olvastam a honlapot, lehidaltam a sötétségtől. Azóta nem mertem, mert csak felidegesítem magam. Szánalmas...

2012. aug. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Akiteki ***** válasza:
91%
Igen messze van a kenneltől, a tenyésztésről meg fogalma sincs. Nem kicsit pénzéhes a gazdi, még azért is számlát nyújtana be, hogy megsimogassák a kutyáikat.
2012. aug. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem tenyésztő. Nem minden kutyája törzskönyvezett, nem ad törzskönyvet a kiskutyákhoz, nincs saját kennelneve és szemmel láthatóan ész nélkül pároztat össze-vissza.
2012. aug. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja, és úgy látom több divatos fajtát is szaporít...
2012. aug. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. Nekem is feltűnt, hogy nagyon olcsón adja a kölyköket viszont mindenért pénzt kér.

tudtok valami nem túl drága de ennél színvonalasabb kennelt ajánlani?

2012. aug. 8. 15:23
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez egy szpaorító
2012. aug. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Úristen, még a pici kölykök képeihez oda írja, hogy "leendő anyakutya". Honnan tudja mi lesz belőle? Látszólag nem számít...

Egy normális tenyésztő a kutya kb. 8-9 hónapos korában meri megállapítani, hogy jó-e a kutya, alkalmas-e tenyésztésre (hogy a tenyészszemléről már ne is beszéljek). Egy ilyen kicsi kölyök még nem mutat semmit, lehet hozzá nagy reményeket fűzni, de gyakran előfordul, hogy felnőtt korára nem lesz belőle semmi.

Na de ennek tök mindegy, nem érdekli a fajta nemesítése, csak hasznot hajtson.

2012. aug. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem teljesen laikusnak tűnnek. Amit látok. a kutyák tiszták, valóban egy jól összeszokott falkában élnek. viszont 1 óra 8 ezres kiképzésről még nem hallottam, ráadásul olyanról, ahol 1 alkalom is elég. Ad, vagy nem törzskönyvet, ez annyira nem szimpatikus, és nem látom, hogy a kutyák bármilyen előirt szűrésen lettek volna. nem látok előző kiskutyákról képeket, valahogy olyan, hogy mindegy ki, valaki vigye őket.
2012. aug. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2012. aug. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Akiteki ***** válasza:
Én a 20 ezer forintos bemutatón akadtam ki. Ehhez pofa kell. Ahogy leírja, hogy vadássza össze az áldozatait a kiképzésre, az is egy élmény.
2012. aug. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!