Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kötelező lesz a kutyákba a...

Kötelező lesz a kutyákba a chip beültetése. Be is fogjátok tartani a törvényt?

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 20:05
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
88%
Mindegyikben van chip évek óta.
2012. aug. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
95%
A miénk már tavaly megkapta a chipet. Akkor hoztuk állatvédőktől, fiatal kan kutyus és felhívták a figyelmünket, hogy vigyázzunk rá, mert nagyon érdeklődik a lányok iránt. Bár már akkor tudtuk, hogy 2013-tól lesz kötelező, mi betetettük, mert na meglép, akkor nagyon esélyünk van rá, hogy valaki megtalálja és megnézeti állatorvosnál, hogy van-e csipje. Ez nem csak a törvény miatt jó dolog.
2012. aug. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
90%

A rendes gazdik kutyájába már a törvény behozatala előtt is chip van.

Mi szerintem be fogjuk tartani 1 kutyánkba már van a 4-ből.

(tudom 4-ből csak egybe höhöhhö... de már ez is valami)

De végül is nagyon sokan lesznek akik nem fogják betartani mert ki fogja ezt ellenőrizni??? Nem fognak házról házra járkálni és leolvasni a kutyákban a chipet.

Valaki nem is oltatja őket akkor a chip...á

A szomszédunknak is 3-ból 2 kutya van oltva és még ezt a 3000ft-ot is sajnálják rájuk nem hogy 4500ft-ot a ""nagy semmire".

2012. aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
94%
A legidősebb kutyám 10 éves és kis kora óta chip-es, és utána is a másik kettőnek is meg volt kölyök koruk óta, szóval ez nem kérdéses.
2012. aug. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
83%
Az enyém akkor kapta meg mikor kijöttünk Kanadába és hoztam magammal őt is. Azt mondták kell az utazáshoz a chip, meg az útlevél, de a chippet nem is ellenőrizték le csak az útlevelet. Azóta az van benne, a magyar adatokkal. De nem baj mert úgysem akarunk itt élni örökké.
2012. aug. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
72%
Ez volt 3 éve.
2012. aug. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
95%
Én már rakattam a kutyáimba, ha ne adj isten elszöknének, talán így könnyebben megtalálhatom őket.
2012. aug. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 Akiteki ***** válasza:
92%
Magát a kérdést sem értem. Mi az, hogy betartjuk-e a törvényt? Bankot rabolni sem lehet. Ott is kérdés, hogy betartjuk-e?
2012. aug. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
91%
Nekünk már 8 hetes kora óta megvan. Mindenképp támogatom a törvényt, a felelősségteljes állattartásért. Már régóta így kellene lennie... Ez nem évi rendszerességű díj, egyszer kell kifizetni. Aki ezt nem tudja megtenni, ugyan miből eteti?
2012. aug. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
91%
alapból úgy vettem hogy volt benne chip,ez alap dolog!
2012. aug. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!