Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nyírógép fejet vegyek...

Milyen nyírógép fejet vegyek hozzá?

Figyelt kérdés
Durvább,sűrű, drót szőrű terrier kutyámnak milyen nyírógép fejet vegyek ,amelyik viszi is a szőrét?
2012. aug. 8. 21:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem minden fej jó minden nyíróra...
2012. aug. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
semilyet. Drótos foxit nem szabad nyírni. Trimmelni kell.
2012. aug. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
welsh és pumi keverék kutyám van ,nem drtószőrű foxim és mi minden évben nyírni szoktuk kutyanyíróval ,de máár otthon akarom nyírni őket. Amúgy a foxikat is lehet nyírni...
2012. aug. 9. 08:13
 4/23 anonim ***** válasza:
bocsi nem tudom miért hittem hogy foxi, késő volt már, de ha kemény drótos szőre van akkor trimmelni kell. hosszú távon ártalmas neki a nyírás-
2012. aug. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
nem ártalmas ,és nagyon nem vagyok híve a trimmelésnek és nem is lehet t trimmelni mondta a kutyakozmetikus ,nem olyan a szőre.
2012. aug. 9. 08:50
 6/23 anonim ***** válasza:
hát te írta, hogy olyan szőre van mint egy drótos terriernek ha nem akkor nyilván nem kell. De amelyik kutyának trimmelős szőre vannak annak árt ha nem trimmelik.
2012. aug. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
attól mert drótszőre van lehet olyan szőre ,amit nem lehet trimmelni. Egyként én azért írtam ide ,hogy tudja, milyen számú fejet vegyek hozzá!
2012. aug. 9. 09:01
 8/23 anonim ***** válasza:
a drót szörű terriereket trimmelni kell, mindegyiket. Azt csak késöbb írtad hogy keverék. Egyébként a drótszörű kutyákat mind trimmelni kell. Az meg hogy milyen fej kell hozzá csak rajtad múlik, hogy milyen géped van és mekkora szőrt akarsz hagyni.
2012. aug. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
nálunk sok terrier közül is van akit nyírnak ,mert a trimmelés az egy fájdalmasabb művelet és sok kutyanyíró nem szereti.:)
2012. aug. 9. 09:32
 10/23 anonim ***** válasza:

SB2011! Nagyon sok trimmelős kutyát nyírnak. Mikor egy gazdi bejön a kozmetikába és azt kéri h a westie-jét nyírjuk le, akkor el kéne zavarni? Ha ő azt akarja h nyírjuk, akkor nyírunk.


Kérdező! Milyen géped van?

2012. aug. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!