Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kb mennyi idő mire visszanő a...

Kb mennyi idő mire visszanő a szőr?

Figyelt kérdés
Tályog volt a kutyámon és ki kellett takarítani a sebet amihez le kellett borotválni a szőrt a sebnél, és a lábán a katéter miatt. Mennyi idő kb mire visszanő a szőr a borotvált részeken ? Engem annyira nem zavar a látvány csak már uncsi hogy mindenki megállít hogy megkérdezze mi baja a kutyának.

2012. aug. 9. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Pár hét alatt rendbejön, vagy legalábbis annyira kinő, hogy nem lesz szembetűnő.
2012. aug. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nálunk műteni kellett a kutyánk egyik lábát és elég nagy helyen lekellet borotválni neki is ,3 hét alatt elég jól vissza nőtt és már nem volt annyira feltűnő :) amúgy minket is sokszor megállítottak ezzel, vki meg azt mondta hogy hová vittem kozmetikába hogy a lábán lenyírták a szőrt és a többi helyen meg meglett hagyva XD :D majd bes.zartam a nevetéstől :D ilyet kérdezni..


mivel akkor nem sétálhatunk 10 percnél tovább mert nem lehetett megterhelni a lábát ,de a napi 3x 10 perben elég sokan megállítottak és minden egyes embernek elkellet mesélnem mi volt,de volt hogy a telefonomhoz kaptam minta beszélnék és akkor senki sem szólított le :D

2012. aug. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már 1.5 hete történt a dolog de még mindig teljesen csupasz azon a részen. Mondjuk legkésőbb szőrváltáskor úgyis kinő. Ez a telefonos dolog tetszik, lopom ha nem baj :D
2012. aug. 9. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!