Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fressnapfban lehet kapni...

Fressnapfban lehet kapni főzni való husit kutyának? Vagy inkább a teszkó hentestől kérjek valamit? és ha igen, akkor milyen húst kérjek?

Figyelt kérdés
mit kérjek a hentestől(ha nincs a frassnapfban ilyen hús) ami tápláló a kutya számára de nem nagyon drága?
2012. aug. 10. 12:03
 1/8 noesamuel ***** válasza:

én a piacot ajánlom, és ha nincs allergiája a kutyúnak akkor bármit amit elvisel a tárcád.

én hátszínt adnék neki.

2012. aug. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
csirkefarhát, kacsafej, velős húsos csont, máj-ezek 200FT körül vannak nálunk például az ÓÓÓsönben!
2012. aug. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2. válszoló! Te megfőzöd nekik vagy BARF-ozol?
2012. aug. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 noesamuel ***** válasza:

az én ismerőseim közül azok nem főzik meg a húst akik életvitelszerűen járnak versenyekre, kiállításokra, és nagyon jól élnek belőle.

egyetlen hátránya, hogy nagyon felerősíti az ösztön-érzetét a kutyának.

2012. aug. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én szeretnék barfozni, most állunk át, jelenleg még hőkezelve adom a husikat/csontokat neki. Csak nem tudom, hogy pl. az auchanban, tescoban és az egyéb hipermarketekben kapható husik mennyire alkalmasak a BARF-ra, annyi mindent hallani róluk.. Pedig ott tényleg jó áron vannak, nálunk a piacon rohadt drága minden..
2012. aug. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elvileg az áruházakban ellenőrzött húsok vannak. Az, hogy éppen nem a legfrissebb, a kutyának nem nagyon számít.
2012. aug. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ok, köszi :)
2012. aug. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok.Felforralom és kb. 5 percig főzöm.Na ennyi.De ezt csak baromfinál, velőscsontnál tovább főzöm az mégiscsak disznóból van.Másfajtát meg nem veszek még magunknak sem mert baromi drága(pl. marha).Ja még halat szoktam 700-800FT/1kg olcsó tengeri hal.Azt is főzöm kb 5 percig.
2012. aug. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!