Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Családtagnak mondtam, hogy...

Családtagnak mondtam, hogy hozzan a hentestől valami kutyának valót. Hozott két nagyobb sertés csontot (husi is van rajta) meg sertés lépet. Ez jó? Tápláló a kutyának? Meddig főzzem őket?

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 16:45
 1/9 A kérdező kommentje:
vagy ilyenkor mit lehet kérnia hentestől ami legjobb a kutyámnak?vagy inkább miket, met nem aakrok mindig ugyan azt
2012. aug. 10. 16:46
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezek jók, majd a lép után ne ijedj meg h más színű lesz a kakija :D


3/4-ed - 1 óra bőven elég nekik.


De kérhetsz mindenféle állatból szívet, májat, belső szerveket, fejet, stb.

2012. aug. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Akiteki ***** válasza:
A csont nem kaja. A belsőség hamar megfő, csak előtte darabold fel.
2012. aug. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 intrepid ***** válasza:
53%
Az én kutyám, kis picúrom leélte az életét csirke farháton. Volt hogy megfőztem neki, afféle paprikásnak, de rengeteget megevett nyersen. Szép egészséges 30 kilós eleven dinamit volt.
2012. aug. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm

hát úgy adnám, hogy ezek főzve, rízs v. kutyatészta és főznék bele sárga meg fehér répát


így jó vagy rakjak még mellé kutya konzervet?(jó minőségő premiere best meat, kacsa húsos konzerv)ez kell még hozzá a mai vacsijához?

2012. aug. 10. 17:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem kell, az bőven elég lesz holnapra.
2012. aug. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Catz ***** válasza:

Röhögni fogtok, de én most felfedeztem a Tescoban az értékcsökkent hústermékeket.

Pulykacomb, - szárny, csirkeaprólékok mind-mind le vannak 30-50%-al értékelve, mert 1-2 napon belül lejárnak. Lefagyasztom és 1-2 hétig még simán eláll :D

2012. aug. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jók ezek a leértékelt húsok,én is sokat veszek az én kutyámnak is,csak arra kell vigyázni,hogy a pulykacombból és a szárnyból ne add oda a csontot,mert nagyon szilánkosra törik.Nem a legjobb.Mondjuk az én kutyám megengedi hogy elvegyem a kajáját,így a két végét a csontnak megengedem hogy lerágja,de a közepét elveszem,és kidobom,mert nagyon élesre tud törni.A lépet nemhogy a kutyám szereti,de még a macskáim is imádják természetesen főve.
2012. aug. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Catz ***** válasza:
Igen, tudom, hogy ölni lehetne azokkal a csontokkal. De nálunk nyersen kapják, így "normálisan" törik. De általában úgyis kifilézem nekik :)
2012. aug. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!