Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valami gyors módja kaktusz...

Van valami gyors módja kaktusztüske kiszedésnek?

Figyelt kérdés
A kutyám magára rántott egy kaktuszt, és telement a szeme fölötti rész apró tüskével. Elkezdtem kiszedegetni szemöldökcsipesszel de ugye elég apró és sok belement így hosszú idő mire kiszedem. Van esetleg valami módszer amivel gyorsabban ki tudnám szedni belőle a tüskéket ?

#kaktusz #tüske #kutyámba
2012. aug. 12. 15:48
 1/4 Bozsikrisz ***** válasza:

ha elkezded valahogy dörzsölni, akkor csak még jobban bele fog menni.

Lehet, hogy nagyon hülye ötlet, de porszívó? :D

Ha a kutyád nem fél tőle, és ki tudod kerülni a szemét, akkor egy próbát megér. Vagy az a szöszleszedő henger, amit ruhákon használnak?

2012. aug. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van olyan henger, de sajnos nem lesz jó mert azt elfelejtettem leírni hogy hosszú szőrű a kutya.... Azon gondolkoztam hogy sima vízzel megfürdetném a szeménél hátha kimossa nagy részét a víz.
2012. aug. 12. 17:17
 3/4 Bozsikrisz ***** válasza:
Nem fogja belemosni? :S
2012. aug. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom lehet, inkább nem csinálom kiszedegetem csipesszel csak ez ugye sok idő és már nem nagyon tűri szerencsétlen. Szerintem mára befejezem mert biztosan fáj már neki ott a bőr a sok csipkedéstől, nem akarom hogy még ki is sebesedjen ott.
2012. aug. 12. 17:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!