Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff 10 hetes?

Amstaff 10 hetes?

Figyelt kérdés
Van egy amstaff 10 hetes kutyám, csirke farháttal és csirke nyakkal etetem van mikor meg főzöm neki van mikor nem, ez baj? Mennyi húst adjak neki? Zöldség mix-et is szoktam neki csinálni a hús mellé de azt nem igazán eszi meg. Vitaminokat adok neki.

#amstaff #am staff
2012. aug. 14. 10:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A prémium tápok az én véleményem szerint a nagytestű kutyáknak egyáltalán nem tesznek jót, legalábbis kölyökkorban. Túlságosan megnyomják a kutyát, túl hamar nő nagyra, amit a végtagcsontok nehezen bírnak.


Az pedig ostobaság, hogy csirkefarhát etetéssel a kutya nem fog megfelelően kifejlődni. 8 hetes kora óta többnyire azt kapnak a kutyáim. Mind a kettő tökéletes formában van.

2012. aug. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ja és mindig nyersen kapják, a főzés során gyakorlatilag eltűnnek belőle a vitaminok. Hőkezelés --> fagyasztás, majd kiolvasztás és forralt vízzel le kell önteni. Utána mehet a kutyának.
2012. aug. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Csirke nyak/farhátat vegyesbe szoktam neki adni.Néha tápot is adok neki mellé.
2012. aug. 14. 15:18
 14/16 A kérdező kommentje:
És nagyon sokat mozog mert van 1 német juhász kutyám egész nap játszanak, ez mellett sétáltatni is szoktam rendszeresen.
2012. aug. 14. 15:19
 15/16 anonim ***** válasza:
10 hetes még az anyja mellett kellene lennie.:) /Remélem sok okos beleköt,hogy 6 hét után el lehet választani,nekik javasolnám BÁRMELYIK szakértő által írott kutyás könyvet.Főleg ami a szocializációról szól.)
2012. aug. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
10 hetesen már nem kell az anyja mellett lennie. 8 hetesen már elválasztható. A 6 valóban korai.
2012. aug. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!