Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerinted ez milyen fajta...

Szerinted ez milyen fajta kutya és mennyi idős lehet?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2012. aug. 14. 12:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, egyébként zabálnivaló :)
2012. aug. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

akk elárulom h ez az én kutyám és azért írtam ki ezt a kérdést h ti milyen fajta kutyára tippeltek és szerintetek mennyi idős lehet... :D

szóval a korát mindannyian eltaláltátok, mert valóban 3 hónapos /május 10-én született/...

a fajtájára azért is voltam kíváncsi h mit mondtok, mert bichon havanese kutyának adták oda nekem /INGYEN! még mielőtt írnátok h jól átvertek vele stb. szal ingyen kaptam nem tenyésztőtől a kutyust/ de sztem is keverék mert túl nagy már egy havanesehez képest mivel most 3 hónaposan már 3és fél kg, az apja pedig 5 évesen 8 kilót nyom.

írta itt vki h tibeti terrier is lehet benne, hát, igen néztem tibeti terrier kutyákról képet és sztem is vannak benne tibeti vonalak is, mivel annak a kutyának a súlya felel meg az én kutyám apjának a súlyával és hasonlít is egy kis tibetire.

2012. aug. 14. 17:16
 13/18 anonim ***** válasza:

nagyon cuki :)

mi a neve?

2012. aug. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

köszi! :)

hát, a neve eredetileg Alíz volt, de mi már csak Lizinek hívjuk

2012. aug. 14. 17:33
 15/18 anonim ***** válasza:
Pár hónapos lehet, de szerintem nem bishon, mert látszik,hogy nagyra fog nőni..:) Valamilyen keverék lehet, de én min.középtermetű kutyára tippelnék:)
2012. aug. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem olvastam végig,hogy már leírtad..! :D
2012. aug. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
havanese nekem s volt és az amugyis fehér szal keverék
2012. aug. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A havanese nem csak fehér lehet,a bolognese sem, a bichon frisé az viszont csak fehér :)
2012. aug. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!