Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit keres egy tükörsulis...

Mennyit keres egy tükörsulis kiképző?

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 12:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

Hát abból kiindulva, hogy mennyit kérnek ott egy tanfolyamért meg úgy általában milyen pénzéhesek... biztos elég jól, hiszen ezt valahonnan ki kell termelni.


Nem szeretem őket, csalódás az egész, de nem akarom őket köpködni ilyen nyilvános fórumon, és persze elismerem, hogy vannak akik imádják őket. (igaz, szerény véleményem szerint csak azért, mert nem nagyon van összehasonlítási alapjuk...)

2012. aug. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hát ahhoz képest, hogy nem akarod köpködni, megteszed.:) De mégis mennyit?

50.000? 100.000?

És egy sima kutyasulis oktató mennyit?

2012. aug. 15. 12:32
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A sima oktatók semennyit. Pusztán szerelemből csinálják.
2012. aug. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azért ezt kicsit nehéz elhinnem...:) Nem állatvédőt vagy tenyésztőt kérdeztem...
2012. aug. 15. 12:48
 5/13 anonim ***** válasza:
Tudod, az, hogy kinek mennyi a keresete, általában nem szokás nagydobra verni. Magánügy.
2012. aug. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Pedig hidd csak el. Vidéki tükörsuliban konkrétan tudom, hogy még az utazást is saját pénzből fizették az oktatók. Nem olyan sok az a tanfolyami pénz, ha levonod a öltségeket. Amúgy meg nem tökmindegy, ha sokallod, akkor nem mész oda. Szerencsére van elég fizetőképes kereslet a szolgáltatásukra.
2012. aug. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, kinek szólt a "nem tök mindegy, ha sokallod...", de én nem sokallom a tanfolyamok árát, csak az érdekel, hogy keresetkiegészítés, vagy ha valaki komolyan csinálja, meg is élhet belőle?
2012. aug. 15. 13:25
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne... mármint, hogy tükörsulis kutyakiképzőnek lenni egy drága/nem drága hobbi, egy keresetkiegészítős hobbi, vagy olyasmi, amiből meg is lehet élni?
2012. aug. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Erre biztosan nem lehet egyértelműen válaszolni. Budapesten biztosan van pár olyan profi oktató, akik ebből élnek, de vannak olyan kezdők, akik örülnek, hogy ott lehetnek és tanulhatnak.
2012. aug. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagy részük tényleg szerelemből, meg azért mert ott tanulhatnak. Van pár oktató aki a sulit működtető kft alkalmazottja, ők gondolom fizetésért csinálják.

Egyébként a tükör tanfolyamok sok oktatót igénylenek, sokszor 4-5-6 is fent van a pályán, ennyi embert nem lehet eltartani, de a legtöbb sulin hasonló a helyzet. A suli tulajdonosa és max a vezető oktató kap pénz a többiek szerelemből, sportból vagy max a tagdíj elengedéséért csinálják.

2012. aug. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!