Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen táp a Pro Pac Adult...

Milyen táp a Pro Pac Adult Chunk és a SportMix?

Figyelt kérdés
A dogfood...-on 1*-os.
2009. júl. 22. 14:24
 1/8 A kérdező kommentje:
és miért kerül a 20 kilós a legtöbb helyen 17-18 ezerbe, és miért 13.500-ba a petneten? Elírás?
2009. júl. 22. 14:37
 2/8 anonim ***** válasza:
Az baromi drága! Nekünk egy ismerős tenyésztő szerzi be tenyésztői áron és úgy 10.000Ft alatt van (volt amikor utoljára vettünk).
2009. júl. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És nem tudod, hogy ő honnan veszi? Nincs esetleg egy magyar oldala a gyátónak? És milyen szerinted a táp?
2009. júl. 22. 15:18
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez a cég árulja a tápot. Van boltjuk Pesten, a XIV. kerületben.

[link]


Én etettem vele egy darabig, de nem szerették túlzottan a kutyáim, váltottam is Acanára, pedig nekem is van tenyésztői kedvezményem a ProPac-ra.


A SportMix pedig tényleg elég ócska.

2009. júl. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De ezen az oldalon alig olcsóbb, és nincs is 20 kilósba, amit én akarok. A tenyésztői kezdvezmény hogy van? Csak tenyésztőknek lehet? Én csak interneten tudnék rendelni.
2009. júl. 22. 16:11
 6/8 anonim ***** válasza:

A mi kutyáink (a környéken többen is ezt vesszük) nagyon szeretik. Mi elégedettek vagyunk vele.

Nem tudon honnan szerzi, de ha szólunk Neki akkor pár napon belül kihozzák házhoz.

2009. júl. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy kutyaklub tagok is rendelhetnek tenyésztői áron, azt hiszem a boxerosoknál van így és ők pro pac-al van szerződésük.
2009. júl. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Akkor veszek a petneten, de ott biztos 13.500 az ára és nem csak elírás? Mert máshol jóval drágább.

Most nincs annyi pénzem, ezért veszem ezt. Edig Acanát kapott. Ha lesz pénzem, akkor majd veszek az acana.hu-n 2 nagy zsákkal és akkor olcsóbb lesz.

2009. júl. 23. 11:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!