Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS Megmondaná valaki, mikor...

SOS Megmondaná valaki, mikor lehet vizes egy spot-onnal kezelt kutya?

Figyelt kérdés
Hétfőn lettek lekezelve,kislányom viszont ma beengedte őket a vízbe.Én úgy tudtam,hogy 2-3 nap alatt felszívódik,és utána már véd mert a bőrbe beszívódik és ha csíp a bolha,utána öli meg...Légyszi,írjatok minél többen,mert kicsit drága volt ahhoz,hogy elpazarlódjon.
2012. aug. 15. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Az adott spot használati utasítóján nézd meg!
2012. aug. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gabrielli ***** válasza:

Kutyusomat havonta kezeltem spot-onnal. A dokim szerint 2 napig nem szabad víz érje, én ezt tartottam be, de volt amikor már másfél nap után beleugrott a vízbe (golden retriever, és imádja a vizet, na meg melegek is voltak, egyszerűen elszaladt a patakra és vizesen jött vissza). Lekopogom, de amióta kezelem azóta nem találtam egyetéen kullancsot sem benne!

Visszatérve a kérdésedre, szerintem már fel kellett szívódjon az anyag.

2012. aug. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom sajna megnézni,mert csak az ampullát kaptuk.Szégyen,de a nevét se tudom,mert ez most más mint amit szoktam használni,az állatpatikában ajánlották,én meg csak rábólintottam,itthon rájuk tettük,szemét eldobva.Így történt,hogy most nem tudom,mi van rajtuk.Hatásos az biztos,mert másnapra eltűntek a dögök róluk.
2012. aug. 15. 20:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Frontline és Advantix esetében 48 óra, ezeket tudom, nem ismerős vmelyik név? Sztem rendben lesz amúgy, ne aggódj!
2012. aug. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az általam ismert cseppek felszívódnak ennyi idő alatt.
2012. aug. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A frontline és advantix biztos nem,mert ezeket használtam már,meg a strongholdot.Talán scalibor vagy ilyesmi.De akkor talán nem lesz gond mert a 2 nap az eltelt.
2012. aug. 16. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!