Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Erről az oldalról hogy megy...

Erről az oldalról hogy megy az örökbe fogadás?

Figyelt kérdés

Fel szeretném hozni a kutya témát apukámnál. Hát nem tudom hogy fog menni a múltkor nem volt túl fényes a dolog.

Ha innen szeretnék egy kiskutyát az hogy kerülhet hozzánk?:

[link]

(Vagy akár felnőttet)

A válaszokat megköszönném!


2012. aug. 16. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a kiválasztott kutya adatlapját...

Ez pl a legelső: [link]

Lent látod, hogy ő Pesten, az Illatos úti sintértelepen van. Onnan csak 2 hét letelte után lehet kutyát kihozni, ha a saját gazdi nem megy érte...


Szóval ez nem egy menhely oldala, itt mindenhonnan, mindenféle gazdikereső kutya szerepel. Van, amelyiket csak az eredeti gazdinak adják ki. Van, amelyik ideiglenes gazdinál van, van, amelyik menhelyen, van amelyik sintértelepen. Van, amelyiknek a saját gazdája keres új gazdát.

Ha letekered az adatlap aljára, ott minden szükséges info-t látni fogsz.

2012. aug. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

köszi!!

És mondjuk mi Nyíregyházán lakunk és egy kutyust kinéztünk szeretnénk de Sopronban van. Akkor el kell érte menni vagy van más módja is hogy ide kerüljön?

2012. aug. 16. 21:16
 3/12 anonim ***** válasza:
A gazdit kereső kutyák közül kiválasztasz néhányat, amelyik egyrészt tetszik, másrészt termet, életkor, nem szerint megfelel az elvárásaidnak. a kereső kiadja, hogy lehet a kutyát megnézni, elmész, megnézed, ott elmondják, hogy a végleges döntésed után mi az örökbefogadás menete. Általában kérnek valamennyi anyagi hozzájárulást, a kutyákat legtöbbször védőoltásokkal ellátva, chipezve, esetleg ivartalanítva adják örökbe. Édesapádat szerintem naponta bombázni kell a neked tetsző kutyák fotóival. Előbb-utóbb biztos kötélnek, akarom mondani póráznak áll.
2012. aug. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi!:D
2012. aug. 16. 21:21
 5/12 A kérdező kommentje:
És mondjuk úgy nem lehet beállítani hogy csak adott megyékben keressen?
2012. aug. 16. 21:23
 6/12 anonim ***** válasza:
Nyilván el kell menni érte, máshogy hogyan jutna el hozzátok? Esetleg, ha valakit megkértek, hogy vigye el nektek, de ez már csak azért sem szerencsés, mert mi van, ha mégsem jöttök ki egymással, pl. nem olyan a temperamentuma, mint amilyen ideális lenne nektek. Jobb, ha előtte személyesen is találkoztok a kutyával, mielőtt elhozzátok.
2012. aug. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Rendben köszi!
2012. aug. 16. 21:30
 8/12 anonim ***** válasza:
2012. aug. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm de nekem a hely is fontos sajnos.
2012. aug. 16. 21:33
 10/12 anonim ***** válasza:
Három hete fogadtam örökbe egy keverék kutyust, alig egy éves. Előtte két hétig sétáltunk és barátkoztunk, oltásokkal, chippel, szépen megfürdetve adták át (nem ingyen, de ez érthető). A menhelyen iskolába is járt. Nagyszerű házőrző lesz belőle, már most is jelez, imádja a labdákat és a rongyhúzást. És osztja a puszikat nekem.
2012. aug. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!