Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a fekete...

Mi a véleményetek a fekete színű kutyákról?

Figyelt kérdés
Tegnap hallottam egy menhely vezetőjének szájából /rádió/, hogy a fekete színű kutyákat nem veszik ki a menhelyből. A riporter rákérdezett és meglepő választ kapott: "egyszerű, mert a fekete a gyász színe..."

2012. aug. 19. 13:49
1 2
 1/17 anonim válasza:
Nekem teljesen mindegy a kutya színe.Szeretni kell őket nem nézegetni.Minden kutyában van valami szép.A fekete szőr nem akadály ha a kutya hűséget és szeret.Sőt vannak kutyák amik feketében a legszebbek.
2012. aug. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ez nagy hülyeség.
2012. aug. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 cs.dorka87 válasza:
Nekem 2 fekete keverék kutyám van, és imádom őket. Az egyik menhelyes, a másik talált. :)
2012. aug. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem pont a fekete kutyák a gyengéim :) Eddig volt 3 kutyám mindegyik fekete volt. :D Viszont van 2 ismerősöm és egy kikötésük van, hogy nem lehet fekete a kutya színe. Nem értem, hogy miért, szerintem azok a legszebbek.
2012. aug. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tenyésztőtől vásárolt fekete német juhászom van, hosszúszőrű, hát eléggé megnézik az emberek :O)
2012. aug. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%

Ez butaság. Az emberi butaság határtalan...:)

Nekem is fekete a kutyám. De szerintem a dogok, dobermannok, óriás schanuzerek közül is feketék a legszebbek.

2012. aug. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nekünk most nyolc hetesek a tibeti spániel kölykeink; négyen vannak, és kettő közülük fekete, egy teljesen olyan, mint az apja, egy pedig az anyjára hasonlít nagyon! (:

Mindegyiket imádom, nekem mégis valahogy a fekete kislány tetszik a legjobban, egy árnyalatnyival jobban, mint a többiek, talán mert kis kalandor.. amíg a többiek nyugodtan fekszenek, ő felfedezi az udvart (: szerintem nem számít a szín, imádom a kutyákat!

2012. aug. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szeretem a fekete színt, 2 fekete kutyám van és azt akartam, hogy a harmadik is fekete legyen de sajnos aki megfelelt az igényeimnek az a színhibás lett, úgyhogy ez nem sikerült.

Viszont szerintem tény, hogy a fekete szín fizikailag fárasztó a szemnek, kimeríti. Amikor ránézek a rikító vörös-fehér macskámra az olyan fura és megkönnyebülés, de ettől függetlenül a minnél sötétebb színű állatokat szeretem. A babonákat meg ostobaságnak tartom...

2012. aug. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Bennem sem merült fel soha, hogy a fekete kutyát kerülni kellene. Annál is inkább, mert 16 évig fekete törpeuszkárjaim voltak. Uszkárban talán éppen a fekete a legelegánsabb. Nekem gyönyörűek voltak.
2012. aug. 19. 14:14
 10/17 anonim ***** válasza:
Tényleg hülyeség, de sajna valóban a nagytestű, fekete kutyusok a legkevésbé kelendőek.
2012. aug. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!