Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kérdés állatimádóknak! Talált...

Kérdés állatimádóknak! Talált kutyus! Anyuék nem engedik, hogy behozzuk a házba. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A nővérem sétált a barátnőjével és elvileg látott egy kutyát akit a kocsi alól rugdostak ki, aztán odament hozzájuk (a kutya) és hazáig követte őket. Kimentem megsimizni és tök aranyos volt. De anya nem engedte, hogy behozzuk mert: 1. van egy macskánk 2. anya utálja a kutyákat és mindig azt hiszi, hogy esetleg valami vírus vagy betegség van benne.

Azt mondta csukjuk be a kaput és a kutyát hagyjuk kint. Becsuktuk és elfutott de ki tudja hová... Tuti nem haza ment! Nyakörv volt rajta. De aggódom érte!! Sürgős válaszokat, az is lehet, hogy elmegy a lakóparkból és azt nem szeretném!


2012. aug. 19. 16:30
 1/4 anonim válasza:
Nos én biztos,h nem hagytam volna kint. Figyelj! Ha volt nyakörv rajta akkor biztos van gazdája,és keresi is. Le kellett volna fényképezni,netre felrakni, környékre kiplakátolni! Én ezt tenném a helyedben. Nem lenne szivem kizárni.És amúgy meg a macska sokkal több betegséget terjeszt mint a kutya!
2012. aug. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vigyétek menhelyre ha megtaláljátok...
2012. aug. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vigyétek állatorvoshoz vagy menhelyre, ha van chipje, le tudják olvasni és értesítik a gazdáját.
2012. aug. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szívem nekem sem volt kizárni de ha egyszer anyu azt mondja ne ellenkezz... ha megtaláljuk és még mindig ott rohangál az utcán menhelyre tuti nem visszük de megkérhetem anyut egy állatorvost csak megenged.. reménykedjünk! köszi a válaszokat! :) <3
2012. aug. 21. 08:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!