Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan készítenek kutyákról...

Hogyan készítenek kutyákról röntgenfelvételeket. El kell altatni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen ezt altatásban csinálják, illetve majdnem hogy csak elkábítják kicsit, hogy meg lehessen csinálni a felvételt.
2009. júl. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és mennyibe kerül?Pesten.
2009. júl. 23. 18:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor az én kutyámról (beagle) csináltak röntgen felvételt, nem altatták, nem adtak nyugtatót. Azt mondták veszélyes lehet ha bármit adnak neki. Ketten beöltöztünk és lefogtuk. Igaz nagyon rossz élményként élte meg szegény, azóta sem szereti ha megfogjuk a lábait. Csak a simogatást engedi, különben morog, és odakap. Tök megértem.
2009. júl. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az én kutyámnak egy hónapja csináltak röntgent a lábáról. Nem volt semmi extra, feltettük az asztalra, a doki lefektette, odarakta a lábát, ahová kell és megcsinálta. Mai napig megvan a röntgen, teljesen jó lett...
2009. júl. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!