Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vemhes lehet ennyitől? SOS

Vemhes lehet ennyitől? SOS

Figyelt kérdés

A kutyám 21. napban van a tüzelésben, ez a vége már.

Ma viszont rá ugrott egy kan, akivel kb 20-30 másodpercig 'összeragadtak' majd a kutyám elszakította magát tőle. Utána pár másodperc múlva a kannak neki állt csöpögni a nemi szerve. Most ennyitől vemhes lehet a kutyám??

Légyszi kíméljetek meg az ivartalanítsd és szaporítós dumáktól...

Kiállítási a kutyám, 29 hónapos, még nem volt fedeztetve.A rohadt kan gazdájával meg még számolok, hogy nem tudta megfogni... na mindegy nem ez a lényeg.

Vagy vigyem holnap orvoshoz és kapjon utána gyógyszert? mi a legjobb, légyszi segítsetek, kétségbe vagyok esve... :'''(((



#tüzelés ellés
2012. aug. 20. 21:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
62%
Ha biztosra akarsz menni, akkor azt a lehetőséget veszed alapul, hogy vemhes lett, és elviszed dokihoz. Jobb ez, mint később meglepődni. De amúgy alapvetően a te feladatod vigyázni a kutyádra, nem a kan gazdájáé.
2012. aug. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
70%

Elvileg a tüzelés végén jár már a kutyád. Az általad leírt idő nem elég az összeragadásra.

Ha feleslegesen kap gyógyszert, tökéletesen bezavarjátok a kutya nemi szerveinek működését. Ez nem igazán jó dolog, ha tervezed alom lehozását vele.

De az állatorvosoddal beszéld meg az egész szitut.

2012. aug. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Jövő tavaszra tervezem neki az első almot...

Nem tudom mi tévő legyek.... :'((( eddig úgy vigyáztam rá, félek...

a kan nem is rakta be neki olyan jól, ha ő elszakadt tőle...

2012. aug. 20. 21:43
 4/25 anonim ***** válasza:
47%
28-30. naptól mutatja ki az ultrahang. addig sajnos csak várni tudsz. 21. nap nem jelent semmit. nekem az öreg szukám anno még 24.25. nap is felvevős volt.
2012. aug. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
0%
Úristen, csúnya korcsok fognak születni. fúúúúúúúj
2012. aug. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy elég nehéz leírni pontosan hogyan történt, de ha azt mondod,hogy 20-30mpig osszeragadtak , akkor az siman elég is lehet. Biztos hogy osszeragadtak? Vagy 30mpig volt a határa ugorva a kan?
2012. aug. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

UH még nem mutatja,és csak azután tud a doki is tenni ellene,ha már egyértelmű a vemhesség. :S

Kb 3-4 hét mire egyértelmi UH-on.

2012. aug. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

20-30 mp az összeragadás, de milyen összeragadás az, ha el tudott válni a szuka?? nagyon béna volt a kan akkor. utána pár másodperc és csöpögött a cucc.

nem fogom megvárni a 3-4- hetet, nekem nem kell keverék, meg feleslegesen nem elletem le...

2012. aug. 20. 22:02
 9/25 A kérdező kommentje:
több helyen azt írják, hogy több idő kell az összeragadáshoz, nem 20-30- mp. több perc
2012. aug. 20. 22:03
 10/25 anonim ***** válasza:
Ne számolgass és nem kell találgatni. Ha komoly orvosod van és telefonon beszélsz vele a történtekről, biztosan mond megoldást.
2012. aug. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!