Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez így jó lenne neki?

Ez így jó lenne neki?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves panel vizslám még életében nem volt kint tartva, de most úgy látszik kertesbe megyünk viszont én nem akarom az udvaron tartani (és ő sem szeretne ott lakni, mert mikor néztünk a házat eszébe sem volt, hogy kimenjen). Most azt találtam ki, hogy szabad bejárása lenne persze naponta lesz séta
2012. aug. 21. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, ha meg tudod oldani, mindenképp csináltass kutyabejárót az ajtóra. Viszont akkor mászkálni fog, és készülj fel, hogy elég sok koszt be fog vinni.

És azért mert elsőre nem élvezte a kerti életet, ne gondold, hogy később sem fogja:)

De én sosem tartanék kutyát kizárólag kertben, szóval a kutyaajtóra szavazok.

2012. aug. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%

teljesen jó lenne neki persze.

Vizsla amúgy se kerti kutya,1. nincs olyan bundája hogy megvédené a hidegtől 2. 100%-ig család/embercentrikus kutya,megőrülne egyedül a kertben.

Kevés az olyan ember mint te,hogy a kutya igényeit is szem előtt tartja kertes házban. Ámen.

2012. aug. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
persze hogy jó :) de azért egy kutyaház nem ártana neki, hátha egyszer kint szeretne aludni, aztán egyre gyakrabban. :)
2012. aug. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!