Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit adjak a szoptato kutyamama...

Serenity-cica kérdése:

Mit adjak a szoptato kutyamamanak enni?

Figyelt kérdés
kutyatap huslevel felontve meg magaban sem kell, rizs nem kell, csirke husi (nem csontos) kicsit sozva 1-2 falat tobb nem kell, ezek mixe nem kell, brios nem kell. borsofozelekbol par falat lement a borsot meghagyva, de nem volt tobb belole. ezert csinaltam borso nelkul, de nem kellett. tettem bele szolocukrot, de ugysem kell. egyebb otlet?

2012. aug. 22. 16:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A méhlepényeket gondolom megette,8 kölyök után az elég sok.Ha holnap se eszik,amit kétlek,akkor kezdhetsz aggódni. Friss vize mindig legyen!
2012. aug. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Karesz6969 ***** válasza:

Tiszta, friss vize mindig legyen és 1-2 nap múlva farkaséhes lesz.


Ne hagyd sose lent a tálját ételmaradékkal és akkor sem ha nem eszik belőle.


A lepények még ellátják őt energiával ahogy az előttem író nagyon helyesen leírta:-)

2012. aug. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
mint most kiderult 9 volt, de az elsovel valamiert nem foglalkozott es 5-6 meterre volt a lyuktol ahova akart szulni. az elsonek nem ette meg azt a burkot. 6-et sem ette meg, mert zold volt a kiskutya meg az a burok is, igy elvettem tole. meg meg 2 sikerult elvennem. tehat 5 darabot evett meg. pedig mar jegeskavet is adtam neki, mert szereti nagyon, de most az sem kellett. most akartam meg tojast ani, de majd inkabb este, mert hatha a meleg miatt sem eszik. vize van es iszik is.
2012. aug. 22. 16:54
 4/11 Karesz6969 ***** válasza:

Ne traktáld főleg tojással ne!


Nyugi...a kutyád teljesen tisztában van önmagával és valahol Tőled is ezt várja el...adj neki esélyt rá:-))


Folyadék..folyadék..és folyadék..higyj nekem.

2012. aug. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ne adj neki most semmit,majd holnap próbáld meg megetetni ha akkor sem eszik akkor orvost hívd ki!!
2012. aug. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
jegeskávé???
2012. aug. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
viszont 2 óránkánt vidd ki sétáltasd meg a kertben, pisiljen, és holnap már kakálnia is kell. a mozgásra szüksége van, serkenti a vérkeringést, elősegiti a méhösszehúzódást. egy 5 percet legyen kinnt.
2012. aug. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért ne adjon tojást? Fehérje. A héja meg kalcium. Miért nem szabad???
2012. aug. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Karesz6969 ***** válasza:

8-as!


Szoptató kutyáról van szó aki bevert pár vitaminos méhlepényt...olvass vissza...ezért ne adjon tojást és semmit se egy ideig.

2012. aug. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom. 4 napja nem evett,2 napig vajudott és most szoptat,valóban evett 5 mehlepenyt tegnap, de ha se előtte,se azóta semmit én adnék neki...
2012. aug. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!