Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyasuliba és tömeg közlekedé...

Kutyasuliba és tömeg közlekedéshez milyen szájkosarat ajánlotok kistestű kutyának?

Figyelt kérdés
A kutyám más kutyákkal anti szoc.,majd viszem kutyasuliba, és az oldalon írták hogy szájkosarat kell vinni amiből nem tud kiharapni ,de tömegközlekedésen meg kötelező ugye a szájkosár hiába kicsi a kutya, és nem akarok kettőt venni csak egyet ,melyiket ajánljátok???
2012. aug. 22. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

szia.

Én a haltit ajánlom az tökéletes lesz.

2012. aug. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

A halti NEM szájkosár! Simán ki tud belőle harapni a kutya, és nincs olyan hülye ellenőr, akinek be tudnád magyarázni, hogy az a darab "madzag" a kutyád orrnyergén szájkosár... Ne hallgass rá!


Mivel kistestű kutyád van, nem szükséges fémből készült komoly szájkosarat venni. Én a műanyagot ajánlom, ezt a fajtát:

[link]


Ebben jobban tud lihegni a kutya, mint a textil szájkosarakban.

2012. aug. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 sippara ***** válasza:

nemnemnemnemnemnemNEM. A halti nem szájkosár, a halti egy vezetőszár, ami csak húzásra/rántásra feszül, "nyugalmi állapotban" lazán kiharap belőle a kutya.


Mi anyag szájkosarat vettünk, harapni ha akarna sem tudna benne (nem tudja eléggé kinyitni a száját), inni, nyalakodni viszont tud. Az egyetlen hátránya, hogy nagyon korlátozza a szájmozgást, az enyém lihegni sem tud benne rendesen :/

2012. aug. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb fémet vagy műanyagot, ami felpróbálva jó rá és kényelmesnek tűnik.

Ez jó minőségű és sokan dicsérik:

[link]

2012. aug. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jaj,én kérek elnézést nem olvastam végig és hülyeséget írtam sorry igazuk van a többieknek a halti nem erre a célra van kitalálva én is a műanyag szájkosarat ajánlom jobb mint a fém,az én kutyámnak is olyan van igaz buszon nem kérik sőt fizetni sem kell neki de azért vettem egyet:)

Még egyszer bocsi.

2012. aug. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Semmi gond :)


Akkor majd elmegyünk egy felszerelés boltba és rápróbálunk egy műanyag szájkosarat nekem is szimpibb mint a fém főleg,hogy bichonom van , emberekkel nagyon barátságos,ezért tömeg közlekedésn nem szivesen adnám rá ,mert attól olyan vadnak tűnik de hát a szabály az szabály , héven amikor nincs ellenőr tuti leveszem róla, nem egy kutyát láttam már,hogy nincs rajta szájkosár,de a gazdi kezébe van és amikor felszáll az ellenőr egyből rátette a kutyára :)

2012. aug. 22. 22:41
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a válaszokat!! :)
2012. aug. 22. 22:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Na vedd le róla még ha nincs ellenőr akkor se
2012. aug. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk textil van. Az ilyen "igazi", műanyag vagy fém szájkosártól félnek az emberek! Ha nincs szájkosár a kutyámon, csak az húzódik el mellőlünk, aki tényleg fél, ha ilyen szájkosár van rajta, kb mindenki fél. Ezt a kutya megérzi, és tök ideges lesz. Az meg agressziót szül. Szóval nekünk ilyen textil van, az nem olyan félelmetes, de azt is kizárólag akkor rakom rá, ha valami miatt muszáj ( pl jön az ellenőr, vagy nagy a tömeg a buszon.)
2012. aug. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

csak a textilbe nem tud lihegni,és hát mondjuk 30 fokba 30-40 perc hévezés elég sok lenne..


veszek egy műanyag szájkosarat és csak akkor adom rá,ha jön az ellenőr vagy sokan vannak , amúgy meg az ölembe lenne,nem a földön..


meg nem csak a kutyasuli miatt lenne fontos a szájkosár,hanem Pestre fogok bejárni kutyakozmetikai tanfolyamra és hát amikor kell akkor beviszem a kutyámat,illetve ha ott dolgozok akkor viszont nap mint nap befogom vinni,így minden nap héveznem vagy buszoznom kell és amikor meleg van akkor jobb ha tud lihegni..

2012. aug. 23. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!