Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 18 hetes bullterrierem...

Van egy 18 hetes bullterrierem, es mar 3 hete gyonyoruen allt mindket fule, de 4 napja az egyik kajla, lehetseges hogy koze van a fogvaltashoz? 3 napjaelkezdtek kipotyogni a fogai. Mit csinaljak, hogy ismet alljon?

Figyelt kérdés
Szandekosan nem simogatjuk sem a fule tovet, sem a fulek kozott, nehogy kart tegyunk a porcba.

2012. aug. 23. 00:30
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem semmit. Kapjon esetleg kalciumkiegészitést. a fogváltás miatt konyult le.
2012. aug. 23. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, a fogváltás miatt van. A csontfogak hirtelen nagy mennyiségű kalciumot vonnak el a szervezetből, de ne aggódj, ha előtte állt, akkor vissza fog állni magától.

Én nem adnék kalciumot külön, ha megfelelő tápot eszik, akkor az elég kell, hogy legyen.

2012. aug. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Winner of Royal Hill ***** válasza:
Igen, a fogváltás miatt van. Ha befejeződött a fogváltás visszaáll a füle,ha nagyon nem akar kötözheted is...
2012. aug. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a royal canin juniort kapja, az eleg jo?
2012. aug. 23. 17:12
 5/9 Winner of Royal Hill ***** válasza:

Royaltól nagyon gyorsan nő,nem biztos,hogy az használ a bullynak.

Itt sokak szerint nem a legjobb minőségű táp a Happy Dog,de nálunk az óriásoknál (német dogok)bevált,illetve nagyon jó táp még a Trainer(szerintem az egyik legjobb a piacon,ez az én tapasztalatom) is,csak talán kicsit nehezebb hozzájutni...

2012. aug. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Angliaba elek itt nem nagyon lattam a Happy Dog fele tapot.
2012. aug. 23. 17:41
 7/9 A kérdező kommentje:
megneztem a royalos dobozt azt irja kozepes termetu kutyaknak.igy is ugy gondolod , hogy valtsak?
2012. aug. 23. 17:44
 8/9 A kérdező kommentje:
talaltam egy oldalt ahonnan be tudom szerezni, koszi a tanacsodat, kiprobalom a happy dog-ot!
2012. aug. 24. 00:45
 9/9 A kérdező kommentje:
koszonom a segitsegeket, a kutyusnak ismet all a fule!
2012. aug. 25. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!