Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a kedvenc magyar kutyafajtád?

Mi a kedvenc magyar kutyafajtád?

Figyelt kérdés
Az én kedvencem a magyar agár, de neked melyik?

2012. aug. 27. 19:40
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Kedvenc? Komondor, magyar agár, puli, mudi.


Ebből az első kettőt tartom. A komondor tényleg a kutyák királya. Méltóságteljes, gyönyörű, de mégis ott van benne az elsöprő erő, ami előtt nem sok minden tud megállni. A Lánchídon sokkal jobban mutatna a komondor, mint az oroszlánok. Valaki csinált is ilyen fake-t, hát azt hiszem a túristáknak is jobban tetszene. Oroszlán szobrok minden nagyvárosban vannak szerte a világon.


Az agár pedig a ruganyosság és a gyorsaság mintaképe. Akik nem ismerik, azt hiszik hogy a magyar agár egy törékeny kutya. Hát ez egyáltalán nincs így. Tapasztalat, hogy a vele egyméretű vagy kissé nagyobb kutyákat is simán földre viszi ha akarja, a gyorsasága pedig fantasztikus. Szeleburdi, de nem hiperaktív.

2012. aug. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a mudi, van is nekünk kettő (törzskönyvesek). Nekem a legideálisabb fajta, mindig tartok szerintem :)


Mudirajongók, a Mudi Fajtamentő Egyesület naptárfotó pályázatára 31.-ig még lehet jó minőségű képet küldeni, aztán meg szavazni a legjobbakra! A naptár megvásárlásával a fajtamentést támogatjátok, nekem itt lóg az idei a falon, nagyon tetszetős, és jó minőségű is :)

2012. aug. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
vizsla,magyar agár :)
2012. aug. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Drótszőrű vizsla.
2012. aug. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Mudi, mindig lesz ilyen fajta kutyám, ha külön költözöm a szüleimtől, tenyészteni szeretném.
2012. aug. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Csakis a KUVASZ!
2014. nov. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Komondor, puli és mudi. :)
2016. febr. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Mudiii
2020. szept. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!