Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miket tanítsak neki? Bővebben...

Miket tanítsak neki? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Akita Inu kutyám van már majdnem fél éves tud pacsit adni és ülni.Miket tanítsak még meg neki vagy hogyan hogy hatásos legyen?Játszak vele esetleg?És ha valami rosszat csinál mit csináljak vele?

2012. aug. 29. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:

youtubon vannak ilyen tanítós videók, hogy hogyan tanítják mások a kutyáikat, lehet hogy érdemes lenne megnézned.

Nekem yorkim van, ha rosszat csinált kiskorában akkor rászóltam hangosan, hogy nem szabad meg rávágtam a fenekére(de csak kicsit hogy tudja hogy rosszat csinált). Íg nagy korára csak mondom hogy nem szabad és megérti.

2012. aug. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké köszi utána nézek akkor. amúgy ő az szerintem nagyon aranyos mit gondoltok? [link]
2012. aug. 29. 15:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérlek mond hogy az nem lánc...
2012. aug. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De az az sajnos muszáj mivel a hátsó kertben állatok vannak de estére elvan engedve meg valamikor majdnem egész nap csak figyelni kell rá mert megeszi a kis csirkéket. :D
2012. aug. 29. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!