Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutya elás valamit arra...

Ha a kutya elás valamit arra emlékezni fog, hogy hol van?

Figyelt kérdés

Az emlékei alapján keresi vissza vagy kiszagolja?


Csak mert tegnap vettem a kutyáimnak ilyen fogtisztító csontot és 3 kutyának kettőt (az egyiküket nem érdekli ezért neki nem is vettem) de a másik kettő rágta a sajátját majd az egyik kutyám elásta valahová az övét és most meg a másik kutyáét rágja ő is és megy a "harc" érte, mikor az egyik rágja a másik odafekszik és közvetlen közelről nézi majd amint alkalma nyílik el is veszi tőle.És így megy hol az egyik hol a másik rágja, néha morognak egymásra,de ezen kívül nincs nagyobb balhé.

Mondjuk nem tudom,hogy ez baj e,hogy így megy, de elgondolkoztam rajta,hogy vajon amelyikük elásta a csontot az emlékszik rá vagy elfelejtette?Ha emlékszik miért nem szedi elő, miért jobb elvenni a másiktól?



2012. aug. 30. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok alkalommal emlékeznek rá. Akkor meg főleg nem szedi elő, ha van másik. Ez egy ösztönös cselekvés, azért teszi el, h majd elővegye ínséges időkben. De mivel van másik, illetve minden nap kap enni, így kicsi az esély rá, h valaha is előszedi.
2012. aug. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem tudnám így konkrétan megmondani a választ, de az biztos, hogy a kutyámmal soha nem sikerült még megkerestetnem semmit, amit elásott, akkor sem, ha fél perccel előtte fejezte be. Olyan ostoba fejjel soha nem néz rám, mint mikor erre kérem, és hiába csinálok bármit, a végén szinte kétségbeesik, mert nem érti, mit akarok. Szóval vagy rettentően profin színészkedik, vagy tényleg kiesett a fejéből ez a művelet. Persze előbb-utóbb mindig előkerülnek az elásott csontok, de hogy mennyire szándékosan, azt nem tudom.
2012. aug. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az enyém se biztos hogy emlékezne, de a kert egy bizonyos sarkába szokott kaparni el csontokat, és más egyebet. Mivel itt olyan a föld, hogy ásható, ezért mindig ide teszi a meghagyott dolgokat. Általában ha eszébe jut, és kapar, mindig előhalászik valamit.
2012. aug. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!