Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A pedigree dentasztikor az a...

A pedigree dentasztikor az a fogerősítőt le szabad nyelniük?

Figyelt kérdés

nemtudom hogy leszabad-e

[link]


2012. aug. 30. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
A csomagoláson nincs feltüntetve?
2012. aug. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lenyelheti! Az én kutyim imádja, ha adok neki egyet, amíg rágcsálja szólni sem lehet hozzá!
2012. aug. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

miért ne szabadna? különben nem gyártanák.

De amúgy ettől nem lesz erősebb a foga,de még tisztább se csak finom nekik ennyi.

Vegyél inkább marhalábszárcsontot,vagy bármilyen csontot iktass be néha az étkezésébe az az igazi fogtisztító nem ez a vacak.

2012. aug. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
persze, hogy lenyelheti. ez egy jutalomfalatkának is felfogható valami, ami ráadásul még a fogait is tisztítja. de legsűrűbben 2naponta 1-et adj neki, ne vidd túlzásba, mert nem biztos, hogy tolerálni fogja a pocija... tapasztalat :)
2012. aug. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én nem szeretek csontot adni neki, mert nagyon büdi lesz a szája, és nem tud tőle kakilni... havonta-kéthavonta kap egy kis almát, azt imádja, meg nagyon ritkán kap ilyen dentastixet is... de igazából ha hajlamos a fogkövesedésre, nem ér semmit ez a cucc sem... 6-8 évente lepucolják a fogait, és kész :D
2012. aug. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem ér semmit, a dokink mondta!! a kutya lefoglalja magát vele egy időre, de se fogtisztítás se fogerősítés céljára nem alkalmas!! és rohadt drága!!


sajnos a kistestű kutyák hajlamosak a fogkövesedésre,esetleg havonta 1x-2x vegyél neki csontot az sokkal jobban lehozza a lepedéket és még olcsóbb is, múltkor mi 80-90 ft-ért vettünk 2db nagy velős csontot,amit anyum húslevesbe főzött meg ,aztán oda adtuk a kutyiknak a csontot, ők is kistestűek amennyit tudtak lerágtak róla:) hát igen egy kicsit büdi lesz a szájuk,de hát kutyák!!

2012. aug. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az én kutyám mindig kap ilyet,csak ő nagy kutya ezért nagypt veszek neki :)
2012. aug. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
22:31-es vagyok! na jó nem naponta,nem győzném pénzzel minden nap neki adni! ezért 2naponta kap kb :)
2012. aug. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!