Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet megtanítani a...

Hogy lehet megtanítani a kutyának hogy nyugodt legyen? Például ne tépkedje le a ruháját magáról.

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Ne öltöztesd fel. Úgy látszik nem akarja a ruhát.

Inkább neveld, adj neki feladatokat, tanítsd, menjetek játszani más kutyákkal. Akkor nyugodtabb lesz. De mindenesetre szabályozhatóbb.

2009. júl. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Ne adj rá ruhát. Nyár van,meleg van,nincs rá szüksége :)
2009. júl. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a Pets magazin oldalán olvastam. Azt hiszem egy videó is van a honlapon, és a 16. számban van egy írás is a témában. Egy kutyaoktatóval csináltak interjút.
2009. júl. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem egy kutya nem hajasbaba,hogy cukin fel kell öltöztetni.Neki úgy jó ahogy van. Fogadd el,hogy ő nem szereti ha ruhákat aggatsz rá és minden rendben lesz.
2009. júl. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nyáron nem kell öltöztetni.De ha a kutyus látja rajtad hogy izgatott ideges vagy.(kapkodsz)Akkor azt megérzi és ráragad az idegesség.(Ez saját tapasztalat.)Úgyhogy ha lehet ne idegeskedj és figyeld meg a kutyus is máshogy fog viselkedni.:)
2009. júl. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem ôltôztetem,csak nagyon ritkán.Csak az a baj hogy soha nem marad meg egy helyben.
2009. júl. 28. 21:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Olvass kutyás szakirodalmat, itt pár mondatban nem lehet megoldást találni a problémádra, főleg, mivel nem ismerjük a kutyust.

Nézz be például ide (én is náluk tanultam):

[link]

2009. aug. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne öltöztesd fel, nem akarja !! Szerinted minek van a kutyának szőre??
2010. nov. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!