Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért pisil két lábon a kutyám?

Miért pisil két lábon a kutyám?

Figyelt kérdés
Kiskora óta(már 4 éves) az első két lábára állva pisil,a két hátsó lábát magasra emeli a levegőben.Szukáról van szó.Mindenki nevet rajta az utcán:D

2012. szept. 6. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom de ez hatalmas :)) Aranyos lehet.
2012. szept. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Videót a youtube-ra! :D
2012. szept. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem akarja összepisilni a lábait és ezért csinálja :D


Amúgy a szomszédom kun kutyája is úgy pisil az utcán, hogy megáll, pisil egy kicsit, amikor elindul egy kis vizeletet is kicsurgat... xD Komolyan mondom

2012. szept. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
de hülye vagyok!! kan helyett kunt írtam!!! bocsánat!!!!
2012. szept. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
Sok szukát láttam már három lábon pisilni, felemelve az egyik hátsó lábukat, majdnem úgy, mint a kanok. Ez a dominancia jele. Aztán láttam egy olyan szukát nem rég, aki szinte a mellső lábaira nehezedve pisilt, a hátsók nem érték a talajt :D ez azért van, mert nagyon domináns jellemű a kutya
2012. szept. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az én szukám is 3 lábon pisil...
2012. szept. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Igen, kis domináns a drága. A kutyák a vizeletjelöléssel igen sok infót adnak magukról, többek között a vizeletnyom magassága utal a kutya testméretére. Ugyebár egy hatalmas német doggal egy törpecsivava nem fog kikezdeni, mert keresztben lenyeli, de egy ilyen apró "kommunikációs csalás" még belefér a legtöbb kutyánál. Ha úgy érzik, a környéken a testmagasságuk miatt el vannak nyomva (pl. kistestű a kuyta, de sok nagytestű van a környéken), akkor a vizeletcsík magasságán így változtat: két lábon pisil. Így ha egy idegen kutya arra jár, érzi, hogy itt egy nagy(obb) kutya járt, és nem fog területkövetelőként fellépni, hanem tiszteletben tartja a territórium határait, hiszen harc esetén lehet, hogy ő húzná a rövidebbet.
2012. szept. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
atyaég..18 éve van kutyám és ezt nem is tudtam,degáz..,ez nagyon érdekes volt utolsó:) hihetetlen,most ledöbbentem :D
2012. szept. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az én kutyám is fel tolatott anno a villanyoszlopra / fára akármire.. anno..:/

(Béke Porira. :( )

2012. szept. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*Poraira elnézést.. :$
2012. szept. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!