Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezek a kutyusok, elvileg...

Ezek a kutyusok, elvileg basset houndok, szépek a fajtáján belül? Nekem valami fura rajtuk, és nem jövök, rá, hogy mi?

Figyelt kérdés

[link]


Végig szoktam futni a kutyás hirdetéseket, hogy milyen borzalmat, vagy elképesztőt lehet épp látni. Ezeket a kutyusokat hirdették kisebb korukban is,sőt, az anyukájukat is, akkor jobban néztek ki. Nem jövök rá, hogy mi olyan fura rajtuk.



2012. szept. 7. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon aránytalannak tűnnek, szinte torznak, nagy fej, nagy has - de lehet, hogy ez a fajta sajátossága, nem tudom, nem értek hozzá. Mondjuk a google sokkal arányosabb kölyköket dob ki, azok nem úgy néznek ki, mintha négy kutyából gyúrtak volna össze egyet.
2012. szept. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nemtudom, annyira nem értek a fajtához, így a képek alapján nem tudom hogy mennyire szépek fajtán belül, viszont nagyon édesek szerintem.
2012. szept. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezekben beagle is van...
2012. szept. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen! Olyan beagle-sek, a lábaik! Tényleg, de lehet, hogy csak kiskorában, de én is a googlera alapozva találtam furának.
2012. szept. 7. 13:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezek bassetek, semmi beagle nincs bennük, csak a könnyeb felépítésű tipusból, nem lesznek világgyóztesek, de fajta jegyeit rendesen hordozzák.
2012. szept. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugy van ahogy az előző válaszoló írja. Bassetek, de csak hobbiszinten tartanám, versenyre nem vinném. Az egyik képen az a kis kutya, nagy füllel nagyon édes!
2012. szept. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem semmi bajuk nincsen! Teljesen szépek. Felnőtt korukra ráncosabbak, és a szemük is más... De kölyökként ilyenek! A testük is szép. Ez egy ilyen fajta, nagy fül, nagy fej, virsli test! :)
2012. szept. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nem szépek, nem szép a fejük, a hasuk fel van puffadva, valószínűleg a férgektől, de amúgy soványak. Aránytalanok, gyengécskéknek tűnnek.
2012. szept. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!