Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megfelelö hírnevü Westie...

Regina3345 kérdése:

Megfelelö hírnevü Westie kutya tenyésztö?

Figyelt kérdés
Westiet szeretnék venni,de annyi ál keverék kutyust eladó tenyésztö van....Budapest környékén van valahol jóhírü Westie tenyésztö?

2012. szept. 8. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Kettőt tudok ajánlani, ahol biztosan nem csalódsz, valódi, szuper westie kutyákat találsz. És természetesen törzskönyvvel, oltva, chippelve, stb, stb veheted meg.

1. Sallai Gabriella, [link]

2. Tóth Mónika [link]

Elképzelhető, hogy most pont nincs náluk kiskutya, de ha előjegyezteted magad, akkor biztosan minőségi, egészséges és szép kiskutya boldog gazdija lehetsz.

És részemről ez nem reklám, az én két kutyám nem ezekből a tenyészetekből származik.

2012. szept. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyn szépen köszönöm,úgy is majd csak tavasszal szeretnék kutyát venni:)
2012. szept. 9. 14:02
 3/4 catygirl ***** válasza:
vizmathy annamária kiváló kutyusokat árul! Ő 3x aranykoszorus mestertenyésztő! Én őt ajánlom
2012. szept. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kutyáim is Vizmathy Annamari tenyészetéből valók, de ő most nincs Magyarországon, Svájcban él, dolgozik. Nem tudom, hogy itthon ad-e el kutyát.
2012. nov. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!