Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyafuttatót szeretnénk. Hogyan?

Kutyafuttatót szeretnénk. Hogyan?

Figyelt kérdés

Hogyan lehetne megoldani, hogy az önkormányzat építsen kutyafuttatót? Nem Budapestről van szó, egy Bp. melletti városról. A lakótelep tele van kidobott kajákkal, kóbor macskákkal/kutyákkal, nem igazán lehet hol elengedni a kutyákat, főleg a kisgyerekes szülők miatt.

Szeretnénk csináltatni egy kutyafuttatót, egy picit arrébb a lakóházaktól. Mik szükségesek hozzá? Az aláírásokhoz pontosan mik kellenek? név,lakcím,aláírás? személyiszám?


Válaszotokat előre is köszönöm:)



2012. szept. 9. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Becsatlakozom én is, engem is érdekelnek a válaszok :)

Én még azt is megkérdezném, hogy hány aláírással lehet kopogtatni az önkormányzatnál?


Addig is próbáljatok meg egy helyi kutyasulival beszélni (már ha van), hogy indítsanak kutyafuttatót a suli keretein belül. Nálunk már működik (Székesfehérvár).

2012. szept. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Apám azt mondta, hogy az adott város, település akármi 10%-a. De erre én is kíváncsi lennék, mert itt ugyan vannak társasházak, de inkább kertesek jellemzők.

Meg feltétlenül itteni lakosnak kell lennie gondolom, ugye?

Személyiszám mindenképp kell?

2012. szept. 9. 16:44
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell feltétlenül ottani lakosnak lennie és szerintem a személyi ig. szám sem kell.

Nálunk a peticiok.com-on nálunk elkezdődött egy aláírás gyűjtés, oda nem kell és szerintem az is hiteles lenne...

Az más kérdés, hogy nálunk mindenkinek sír a szája, de egy 120e lakosú városban úgy, hogy fb-on ezerrel lett osztva, mindössze 100-an írták alá...

2012. szept. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
belinkelnéd nekem? Nem tudom, pontosan mit kéne beleírni, de köszönöm az ötletet, interneten eszembe se jutott petíciót indítani. Hátha bejön:) Azért várom a további ötleteket. Mert azt tudom, hogy a kisgyerekes szülőket meg tudom győzni azzal, hogy akkor többen járnának a futtatóra stb, kevesebb lenne a kutyaszar (alig vannak kihelyezett kukák, nincs is hova kidobnom kb..) meg biztos tudnánk 1-2 érvet felhozni a futtató mellett..
2012. szept. 9. 16:52
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


Nincs mit :)

Remélem nálatok nagyobb lesz az érdeklődés, mint nálunk... :)

2012. szept. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legegyszerűbb ,ha bemész az önkoriba és megkérdezed, h mi kell ehhez. Az is lehet h nem kérnek aláírásgyűjtést, csak írj egy kérvényt és majd elbírálják.
2012. szept. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az internetes aláírásgyűjtés SOHA nem hiteles, mert rettenetesen egyszerűen manipulálható. Aki egy kicsit is ért a programozáshoz, annak negyed óra kb. összehozni tizenötezer kamu aláírást. Nem ellenőrizhető, tehát nem veszik komolyan sehol.

Menjetek be az önkormányzathoz, kérdezzétek meg, hogy feltétlenül szükséges-e ehhez aláírásgyűjtés, nem lehetne-e, hogy a város imázsa érdekében maguktól csináljanak egyet megfelelő helyen (természetesen ajánljátok fel minden segítségeteket az ügyben), és ha nem, akkor hány aláírás győzhetné meg őket.

Ha egy vagy több helyi kutyaiskolával, állatvédő egyesülettel, vagy bármi hivatalosan létező állatos szervezettel összebeszéltek és ők is beszállnak a buliba, akkor sokkal jobbak az esélyeitek, mintha csak néhány magánember szerveződéseként indultok neki, úgyhogy én első körben ezzel kezdeném, keresnék partnereket, akiknek többet nyom a szavuk a latban.

2012. szept. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, és félreértés ne essék, programozói tudás nélkül is manipulálható, csak akkor lassabban. Te aláírod harminc-negyven-ötven ember nevében egy hétvége alatt, meg még egy pár haver, és hoppá, kész a több száz aláírás, mikor valójában csak tizen vagytok.
2012. szept. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, erre sajnos én is gondoltam, hogy nem nagyon fogják hitelesnek tartani.

Pár hete felhívtam őket, azt mondták, hogy ők ezen is nem is gondolkoztak, mert nem tervezték, és kell aláírás, azt persze nem tudtam meg, hogy mennyi, helyi lakosnak kell-e lenni, kell-e személyi szám is, mert azért nem mindenki adja meg szívesen a személyiszámát "csak úgy", max ha hivatalos papírt adnak ki. Amúgy is terveztem, hogy holnap beugrok, meglátjuk mi lesz:) és köszönöm:)

2012. szept. 9. 23:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!