Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki halott olyan esetről?

Valaki halott olyan esetről?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy néhány fajta kutya saját gazdáját is támadta meg, de valaki halott vagy tud olyan esetről, hogy ezt bernáthegyi tette volna? Vagyis létezik köztük agreszivebb egyed is ami valójában nem jellemző erre a fajtára?

#bernáthegyi #agreszivitás
2012. szept. 9. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki halott, az neked nem fog válaszolni, hiába is kérdezed tőlük!
2012. szept. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Normális válasz: a kutyák is olyanok mint az emberek, romák között több a bűnöző, de mégis a fehérek is szoktak lopni...
2012. szept. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem minden csak tartás és nevelés kérdése. Ha egy egy méteres láncra van verve egy kutya és ott éli az életét olykor víz és élelem nélkül, akkor persze, hogy az bárkire támad később.

Nagypapámnak volt egy, sosem fogta igazán "erős kézzel", de híres volt arról, hogy papám jelenléte nélkül be mindenki mehet, de kifelé már azok sem, akiket jobban ismert, köztük pl én sem. Féltem is tőle nagyon (bár kis koromban minden kutyától nagyon féltem). Amúgy szerintem ha nem nő a fejetekre, egy igazán jámbor birkát lehet belőle nevelni, nem egy erőszakos fajta. :)

2012. szept. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Csak érdekelne, hogy valaki tud ilyen esetről. Mivel nem fordulnak elő olyan nagy számban mint a rottweiler, pit bull stb. amelyekről több ilyen esetet is lehet hallani (igaz nem is olyan az alaptermészetük) azért érdekelt volna, hogy ilyen esetről tud valaki.

Aki válaszolt és még aki fog válaszolni annak köszönöm.

2012. szept. 10. 07:01
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, hogy volt, csak azért nem volt a tévében, mert az nem olyan izgi sztori, mintha egy rottweiler tette volna! Javaslom, hogy jó sok "Csodálatos kutyadoki"-c. sorozatbeli részt nézz meg a youtube-on! Beírod, hogy Csodálatos kutyadoki és nézz meg minél többet, akkor rájössz, hogy igenis csomó más fajta kutya is haraphat, agresszív lehet a gazdájával is, és mindennek a gazdái az okozói!
2012. szept. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elnézést "Ebcsont" most látom, hogy rosszul irtam fent a kérdésben a "hallott" helyet "halott"-at irtam :)). Bocs. Azért éppen szeánszot nem akarok :)
2012. szept. 10. 07:58
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Halottam. Stephen King: Cujo

A viccet félretéve. A bernáthegyi, de általában a többi óriás testű kutya is már a méretüknél fogva is sokkal nyugodtabb és kevésbé temperamentumosabb, mint kisebb társaik. Ráadásul az ilyen fajta kutyákból jóval kevesebbet is tartanak, mint a divatfajtákból.

Leginkább azzal értek egyet, hogy ez többnyire a gazdán múlik, hogy miként nevelte meg a kutyát. De azért egy rotit, németjuhászt, és a kisebb bull típusú kutyákat könnyebb elrontani.

2012. szept. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem nem.
2012. szept. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem hiszem hogy ezt a bernáthegyi tette volna hisz az a fajta inkább játékos, és eléggé ügyetlen ezt tudom mert nekem is van egy.
2013. jan. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!