Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutya a legszebb?...

Melyik kutya a legszebb? Melyik kutya a legjobb? Es melyik kutya a legszebb és egyben a legjobb is?

Figyelt kérdés
Nekem a sztafford tetszik meg a rotweiler, és szerintem a németh vagy blga juhász a legjobb....
2012. szept. 11. 13:19
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

14:25 én tanítom a kutyákat, foglalkozok velök már nagyon rég, és mind a kettő töletesen halgat, nemtom mért mondtad, azt, hogy nem....Nekem a sztaffim nem viadalra van, csak egyszerüen kiakartam próbállni, milyen nehéz vele bánni....Nemmondom, megdolgoztam vele, még elértem célom, de nagyon jó és élvezetes volt, mikor azt mondom nem, és akkoris, azt mondom fúj, és mégjobban......Olyan ellentétes kutya volt, és itt vagyunk, meg se ütöttem, és most elválaszthatatlan páros vagyok....Még a wcre is elkísér......:P

A roti meg csak van mint házorző kutya, de ő is ugyanúgy, asszem nem teljesen ugyanúgy be van tanítva, Csak ő olyan más, őt is hordom ki, naponta 2x reggel este, gumit is húznak, futtatom, stb, de ha hideg van, akkor töbször is, mert ketten jobb dolgozni nekik, de ha meek ki vagy valami, akkor csak sztaffyt viszem.



Köszi a válaszokat, nekem pedig a malinois volt a nyelvemen, csak nemjutott eszembe....bocsi

2012. szept. 12. 14:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!