Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Uszkárról mi a véleményetek?

Uszkárról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Többnyire közép uszkárra gondolok.Az is mondjon véleményt avgy valami érdekeset akinek nincs.
2009. júl. 30. 14:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
imádnivalóak! okos, kedves, türelmes, barátságos kis állatok. csak ajánlani tudom.
2009. júl. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk egy törpeuszkárunk van. Én eleinte nem szerettem, mert azt hittem, hogy ez egy ilyen b#zis dög... De már szeretem. Nagyon szelíd, olyan, mint egy bárány. Csak néha elég gázul tudják megnyírni...
2009. júl. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Nekem nem tetszenek, nekem is az véleményem, hogy olyan kis "b.zis", idétlenül néz ki. de attól még biztos nagyon aranyos, kedves állat, csak nekem biztos nem ilyen kutyim lesz.
2009. júl. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%

Szia!

Szerintem nem szép kutyák,nem tartnék uszkárt. Itt a környékünkön van 4-5 darab,de mindegyik idegbeteg,álladóan ugat (idegesítően magas hangon)

Persze ez a gazdi hibája,hogy nincs megnevelve. De nagyon kötekedősek szerintem.

Én uszkár helyett akkor már inkább snacit vagy airdale terriert tartnék. De inkább egy szép snacit :)

2009. júl. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%
Én sem csípem őket, tényleg gázos a külseje, én cirkuszban tudom csak őket elképzelni:))
2009. júl. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
Nem minden uszkár idegbeteg... vagy így nevelték, vagy túl van tenyésztve. Már írtam, a mienk pl. olyan mint egy kis bárány, egy szava sincsen soha! Pedig én elleneztem legjobban, mert mindenki ilyet akart.
2009. júl. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%

Utolsó!

Odaírtam,hogy a gazdi hibája. És mindegyiket amelyiket ismerem vagy a monori piacon vették,vagy a kisközért elöl.

Szóval ebben igazad van.

Egyébként ha lenne uszkárom,biztos megszeretném őket.

2009. júl. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%
Az egyik ismerösömnek van 2 uszkárja és ha megy hozzájuk vki be kell öket zárni 1 szobába mert harapnak és folyton ugatnak, én sem csípem öket:S
2009. júl. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
a méret s emind1, nem? a törpe és a toy idegesebb fajták tudomásom szerint, egy közép avyg óriás uszkárról nehezebben képzelem el hogy idegbeteg
2009. júl. 30. 19:31
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy a törpe idegesebb. A mienk tök nyugis, a házunkban lakik a testvére (nem egyszerre születtek, csak egy szülőktől) is, és ő is tök nyugis.
2009. júl. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!