Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A rotik fáznak télen? Vagy...

A rotik fáznak télen? Vagy addigra megvastagszik a bundájuk?

Figyelt kérdés
nektek hol alszik,ha kint nagyon hideg van?
2012. szept. 13. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Az en rottweilerem hidegben kint a foldon alszik :D


Van neki a garazsban egy kutyahaza,ott meleg van,de nem hasznalja azt,es kint is van egy eleg meleg kutyahaza,es egy nagy kennelje,oda bemegy neha.

2012. szept. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekelne, mert most fogok egyet örökbe fogadni (felnőttet). Nekem azt mondták, hogy a kutyaház ne a földön legyen hanem legyenek lábai mert akkor nem közvetlenül a földön van, fából legyen, és rakjak be neki pokrócot, vagy szalmát, és ne legyen huzatos helyen, stb. Szerintem másabb a bundája mint nyáron.
2012. szept. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Hogyne fázna szerencsétlen, ha nincsen neki bundája. Különben rendszeresen fésülhetnéd, nyírhatnád a szőrét.

Akinek van esze, az beengedi a szélvédett, meleg előszobába vagy a gazdi lába mellé. Ott biztosan jól érezné magát;)

2012. szept. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem nincs rotim, de ismerek egy mbert, akinek télen megfagyott kint.
2012. szept. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

" télen megfagyott kint"


Szó szerint megfagyott??

2012. szept. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tavaly bevittem a házba,de láttam rajtuk,h nem nagyon birták a meleget,lihegtek meg ilyenek.most nem tudom őket bevinni,mert ujitsuk fel a házat,és csak tavaszra lesz kész.adhatnátok ötleteket,h h csináljam meg a kutyaházat.
2012. szept. 13. 15:05
 7/10 anonim ***** válasza:
A roti rövidszőrű kutya. A hideget csak egy bizonyos fokig bírja, de a kemény durva teleket biztosan nem, halálra fagyna. Szóval kell neki a jól szigetelt, dupla falú kutyaház.
2012. szept. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A miénknek anno nagyon pöpec kis házikója volt. Nem a földön, hanem lábakon, hogy ha eső van, ne ázzon fel. Magában az ólban 2 rész volt, 1 ahol bejut és az így "nyitott" és mögötte egy másik rész, ami így teljesen szélvédett volt. Maga az anyaga fa volt, nikecellborítással a két retegű fal között, tetőcserepekkel, alatta persze szigeteléssel.


Valami ilyesmi volt felülnézetből:

[link]

2012. szept. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én rotimnak megvolt a lehetősége, hogy bemenjen a garázsba, de ezzel nagyon ritkán élt. Az ólja fából készült és pici, préselt fakockákon állt. A tetejére línóleum volt rászögelve, hogy ne ázzon be. A bejáratnál egy pokróc lógott, meg amikor voltak azok a kúrva hideg mínuszok, szegeltem neki az ól belső falára pokrócokat, hogy ez is kicsit bélelje és szigetelje neki a pecót. 2 nap után leszedte. Semmi gondja, nyűgje nem volt a legkeményebb hidegekben sem. Reggel és este kapott jó forró kaját és kb ennyi.
2012. szept. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem fagy meg, az enyémek -10 fokban is kinn voltak, mégsem lett bajuk.. Volt rendes meleg helyük, mégis csak a bejárati ajtó előtt voltak hajlandók aludni.
2012. szept. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!