Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Zsemle színú labrador és...

Zsemle színú labrador és golden retriever nászából milyen kiskutyákra lehet számítani?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 18:41
1 2
 1/17 anonim válasza:

vagy tiszta ilyen vagy ehhez hasonló:

[link]

2009. júl. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Jajj, nagyon cuki:)))

Még mielőtt leszóltok, nem én szaporítok, még nincs kutyám, de egyik ismerősünk goldenjének véletlen összejött egy labival, és az egyik kiskutyus a miénk lesz. 1 hét és megszületnek.

2009. júl. 30. 18:53
 3/17 anonim ***** válasza:
nagyon helyes =)
2009. júl. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

élőben már láttam ilyen keveréket, nagyon szép volt, golden szőre, alkata volt, a szine meg nagyon sötét, csontozatra erősebb alkatú volt.

Látszott rajta, hogy nem fajtatiszta golden.

2009. júl. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Még 9 hét és nekem is lesz ilyen kis cukiságom:) Remélem lesz kislány is, mert én azt szeretnék.
2009. júl. 30. 19:10
 6/17 anonim ***** válasza:
sok szerencset a kutyahoz
2009. júl. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszi:) Egy ilyen kutyust is érdemes kutyasuliba vinni? Akitől kapjuk, ők házikosztot etetnek a kutyussal, amit a család is eszik. Az jó? Nálunk is kaphatja majd azt a kiskutya?
2009. júl. 30. 22:06
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem inkáb acana tápot adj neki, de abból is van kölyök változat azt hiszem, mindenféleképpen jobb szerintem mint a házikoszt.
2009. júl. 31. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%

Abban a kajában amit ti esztek kb. 4x annyi a só, mint ami egy kutyának kell. A sok fűszerröl ne is beszéljünk. Kinyirja a veséjét ...

+ nem kapja meg a kutya számára fontos tápanyagokat elegendő mennyiségben

Az első évében mindenképp prémium táppal (vagy legalább egy erös közepes minöségüvel) etesd. Aztán utánna kaphatja keverve ... de a kutya nem malac, hogy a moslékon éljen.

Egyébként szerintem mindenképp vidd suliba: mind2 fajta (a labi is és a golden is) nagyon aktív fajta, nevelés és tanitás nélkül a rombolásban élik majd ki magukat. Ha tanitod a legokosabb kutyus lehet :) Javaslom a retriever sportot is.

Sok sikert.

2009. júl. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor szerintem Acanával etetjük, megnéztem az oldalukat, nagyon szimpi. Sajnos az ismerősék annyira nem törődnek a kutyával, ezért is csúszhatott be ez az alom a szomszéd kutyájától:( De nálunk nagyon jó helye lesz a kiskutyának, sokat viszem majd sétálni, meg suliba.
2009. júl. 31. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!