Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most akkor hogy is van ez?

Most akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Van 1 vizsla kutyám , kiszoktam járni vele a közeli erdőbe meg ilyen szántóföldre... amikor kiérünk már a házak közül leveszem róla a pórázt hogy had szaladgáljon. Már nem 1 szer szólt be a traktoros paraszt meg ilyen hobbi vadász hogy vigyem onnan a kutyát mer lelövik. Most tényleg lelőhetik?
2012. szept. 15. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ez miatt már nekem is szóltak a mezőőrök. Külterületen sem lehet póráz nélkül kutyát sétáltatni, mert zavarják a vadakat stb. stb... Megértem én, de nálunk sehol sincs kutyafuttató, tehát soha nem ehet szabadon a kutyus. Ez Magyarország :(
2012. szept. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvileg lelőhetik, bár számomra kérdéses, hogy a tőlem mondjuk 5 méterre rohangáló kutyám lelövése nem tekinthető-e az én szerény személyen veszélyeztetésének. A vadakat meg sok minden zavarja: az említett traktoros bácsi, a szemét, a kirándulók... Úgyhogy nem igazán érzem korrektnek azt, hogy a kutyámat lelőhetik. De megtehetik.
2012. szept. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Yukióóóó ***** válasza:
nem lehet , hogy a traktoros bácsié a föld amin a kutyusoddal sétálsz és ez nem tetszik neki ???
2012. szept. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha vadászterületen sétálgatsz és vadat hajt a kutyád simán kilőhetik!

ez nem beszólás tájékoztatás!

2012. szept. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!